بازی بعدی سازندگان بازی Alien Isolation یک شوتر قهرمان محور است

شاید Overwatch یا Apex بعدی در راه باشد؟
Creative Assembly
Creative Assembly

شرکت Creative Assembly، سازنده بازی بسیار موفق اول شخص و ژانر وحشت و بقا، عنوان Alien Isolation در حال کار بر روی یک عنوان جدید است. این استودیو هرچند بسیار محتاطانه و راز مدار درباره عنوان بعدی خود عمل کرده است اما یک آگهی استخدام جدید در این شرکت به این که بازی بعدی آن‌ها یک عنوان شوتر قهرمان محور است اشاره می‌کند.

این مورد که توسط سایت VG247 برای اولین بار دیده شد، شرکت Creative Assembly به دنبال یک طراح ارشد قهرمان است تا بر روی یک عنوان FPS بزرگ کار کند. این آگهی به دنبال شخصی است که بتواند شخصیت‌های قابل بازی جذابی را حلق کند که هر کدام قابلیت‌های مختلف و جذابی داشته باشند. به نظر می‌رسد که شرکت Creative Assembly به دنبال ساخت یک بازی شوتر اول شخص است که بر روی قهرمانان مختلفی که هر کدام قابلیت مخصوص به خود را داشته باشند، تمرکز کرده است، چیزی شبیه به عناوین Overwatch، Rainbow Six: Siege و Apex Legends.

این طراح ارشد قهرمان همچنین باید درک کاملی از درآمد زایی، پاداش‌ها و طراحی هنری داشته باشد و باید بتواند طرح‌های تزئینی ارائه دهد. این اطلاعات کاملا این تئوری که بازی بعدی آن‌ها یک عنوان بازی به عنوان سرویس و شوتر همچون عناوین ذکر شده است را تایید می‌کند، که هر سه آن‌ها شامل پرداخت درون برنامه‌ای برای موارد تزئینی هستند.

آگهی‌های قبلی این شرکت به یک بازی شوتر تاکتیکی اشاره می‌کرد، اما چیز بیشتری در این باره نمی‌گفت. با این که دوره درخشان بازی‌های قهرمان محور گذشته است، خیلی محتمل نیست که یک عنوان انقلابی در این سبک ساخته شود، احتمالا CA از مبارزات قهرمان محور در سبکی که زیاد بر روی آن کار نشده است، استفاده کند، کاری که بازی Apex Legends در سبک Battle Royale کرد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link