اندی سرکیس احتمالاً نقش آلفرد را در فیلم بتمن برعهده خواهد گرفت

سرکیس در حال مذاکره برای دریافت نقش آلفرد پنی ورث در فیلم بتمن!
بتمن
اندی سرکیس آلفرد بتمن

پس از فیلم Planet of the Apes، احتمالاً دوباره شاهد همکاری اندی سرکیس و مت ریوز در فیلم The Batman خواهیم بود. آخرین پروژه‌ای که ریوز و سرکیس با هم بازی کردند فیلم War For the Planet of the Apes در سال ۲۰۱۷ بوده؛ از آن زمان این بازیگر در فیلم‌های Black Panther و Mowgli: Legend of the Jungle در کنار مسئولیت کارگردانی، ایفای نقش نیز کرده است.

طبق گزارش‌های سایت The Wrap، سرکیس در حال مذاکره برای ایفای نقش آلفرد پنی ورث در فیلم The Batman است. آلفرد همیشه در فرانچایز بتمن نقش خدمتکاری قدیمی و فردی مطمئن را برای بروس وین ایفا کرده، آلفرد کاراکتری ضروری برای بتمن است. سرکیس هیچگاه با بازی در نقش‌های مکمل مشکل نداشته، پس زمانی که از توانایی ایفای این نقش صحبت می‌شود، نباید نگران چیزی بود. او همینطور به جمع بازیگران نقش آلفرد اضافه خواهد شد، این لیست شامل بازیگرانی همچون مایکل کین در سه‌گانه بتمن، ساخته‌ی کریستوفر نولان و مایکل گوگ در فیلم‌های Batman، Batman Return، Batman Forever و Batman & Robin است.

اگر انتخاب او به صورت رسمی تأیید شود، سرکیس احتمالاً یکی از بهترین و پراستعدادترین بازیگران این نقش خواهد بود. در نسخه‌ی بعدی شوالیه‌ی تاریکی، رابرت پتینسون در نقش بروس وین (بتمن) ایفای نقش خواهد کرد. به علاوه، جفری رایت در نقش رئیس پلیس گوردون، پاول دانو در نقش ریدلر، زویی کراویتز در نقش زن گربه‌ای و احتمالاً کالین فارل در نقش پنگوئن، در فیلم The Batman ایفای نقش خواهند کرد. از آنجایی که تاکنون داستان این فیلم به صورت رسمی مشخص نشده است، به دلایل محکمی (به خصوص سن پتینسون) اعتقاد داریم که فیلم The Batman روی سال‌های اولیه‌ی شروع دوران مبارزه با جرم و جنایت کاراکتر بتمن را روایت می‌کند.

مطلب مرتبط: پنگوئن سومین شرور فیلم جدید بتمن خواهد بود

فیلم بتمن در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۰ به صورت رسمی در سینماها اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link