انتشار نسخه‌ی PC بازی Red Dead Redemption 2 رسماً تأیید شد

Red Dead Redemption 2 در ماه نوامر به PC می‌آید
red dead
راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 | راهنمای ارتقای ویژگی ها در بازی Red Dead 2

Rockstar Games رسماً اعلام کرد که Red Dead Redemption II پنجم نوامبر برای پلتفورم PC منتشر می‌شود. بر اساس اعلام Rockstar، علاقه مندان می‌توانند برای مدت کوتاهی با پیش خرید این بازی در لانچر Rockstar این بازی را جلوتر دریافت کنند.

نسخه‌ی PC بازی Red Dead Redemption 2 از تمامی آپگریدهای فنی و گرافیکی نسخه‌ی PS4 این بازی بهرمند خواهد بود. مراحل جدید bounty-hunting، سلاح‌ها و سایر آیتم‌های اضافه شده به این بازی نیز همگی در این نسخه قابل استفاده هستند.

بازیکنانی که علاقه مند به تجربه‌ی بخش آنلاین Red Dead II هستند نیز می‌توانند به لطف بروزرسانی Frontier Pursuits از تجربه‌ی تکمیل شده‌ی بخش Red Dead Online لذت ببرند. این بروزرسانی رایگان، حالت‌های ویژه‌ی bounty hunter، trader و collector specialist roles را به این بخش اضافه می‌کند.

اگر شما این بازی را از ۹ام تا ۲۲ام اکتبر در لانچر Rockstar پیش خرید کنید، می‌توانید از میان بازی‌های Grand Theft Auto III ، GTA: Vice City و GTA: San Andreas و Bully و L.A. Noire و Max Payne 3 دو مورد را به صورت رایگان دریافت کنید.

علاوه بر این دو بازی، با پیش خرید Red Dead Redemption II برای PC می‌توانید به جوایز متعددی از قبیل پول، نقشه‌های گنج و یک اسب جنگی برای بخش داستانی بازی دست پیدا کنید.

البته Rockstar launcher تنها لانچری نیست که می‌توان ورژن PC بازی Red Dead Redemption 2 را در ان پیش خرید کرد؛ Epic Games Store و سایر فروشگاه‌های دیجیتالی بزرگ نیز در تاریخ ۲۳ ام اکتبر این بازی را در لیست خود قرار خواهند داد.(با پیش خرید این بازی در سایر استورها، ۲۵ شمش طلا را برای قسمت آنلاین Red Dead Online به عنوان هدیه دریافت می‌کنید)

Red Dead 2 در ماه دسامبر بر روی سرویس Steam قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی پیش خرید بازی Red Dead 2 برای پلتفورم PC می‌توانید به وبسایت رسمی Rockstar مراجعه کنید.

gameinformer

دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط