اظهارات رئیس استودیوی Remedy درباره‌ی ساخت بازی Alan Wake 2

اظهارات Sam Lake، اخبار منتشر شده مبنی بر کسب مجوزانتشار آی پی Alan Wake توسط Remedy را تأیید می‌کند

Sam Lake، رئیس استودیوی Remedy در مصاحبه‌ی اخیر خود با IGN، در رابطه با Alan Wake و احتمال ساخت دنباله‌ی این عنوان مورد انتظار Remedy از سال ۲۰۱۰ اظهار نظرات مهمی را مطرح کرده است. با این که Alan Wake به آن صورت که انتظار می‌رفت موفق به ثبت رکورد فروش بالایی نشد، بعدها به عنوان یکی از عناوین کلاسیک و محبوب سال ۲۰۱۰ مطرح شد و حتی در سال ۲۰۱۲ نیز، اسپین آف Alan Wake’s American Nightmare از این عنوان به منتشر شد.

Lake در این زمینه می‌گوید:

” من از صمیم قلب دوست دارم روزی ادامه‌ی این بازی را بسازم. فکر میکنم حالاکه زمان زیادی از انتشار نسخه‌ی اول این بازی می‌گذرد، اگر قرار است روزی دنباله‌ی Alan Wake ساخته شود، باید این کار به بهترین نحو انجام گیرد. همه چیز باید در جای خود قرار گرفته و مورد توجه قرار گیرد که البته واقعاً کار دشواری خواهد بود. قبل از تصمیم گیری درباره‌ی ساخت ادامه‌ی اینگونه بازی‌ها، تمهیدات و مقدمات زیادی مورد نیاز خواهند بود. مسائل متعددی باید دست به دست هم دهند تا تصمیمات نهایی دراین زمینه اتخاذ شوند. اما من همچنان امیدوارم که بالاخره یک روز Alan Wake 2 را بسازم.”

این که نهایتاً Remedy درباره‌ی ساخت دنباله‌ی بازی Alan Wake چه تصمیمی خواهد گرفت، همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. آنها در حال حاضر توجه خود را بر روی بازی Control متمرکز کرده‌اند که نزدیک به یک ماه دیگر منتشر خواهد شد. اگرچه ماهیت بازی Control تفاوت‌های زیادی با بازی‌های قبلی این استودیو دارد، همچنان می‌توان DNA بازی‌هایی مانند Alan Waker و Quantum Break را در آن مشاهده کرد.

مطالب مرتبط: پیش نمایش بازی Control | بر فراز برج بابل

اگر بالاخره روزی ساخت بازی Alan Wake 2 رسماً تأیید شود، مطمئناً چند سالی با انتشار کامل آن فاصله خواهیم داشت اما در این ضمن، Remedy تأیید کرده که قرار است بازی اورجینال Alan Wake  به پلتفورم‌های دیگر نیز آورده شود. از این رو این اتفاق به احتمال زیاد زودتر از خبر تأیید ساخت Alan Wake 2 به وقوع خواهد پیوست.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link