استارک‌ ها در سریال پیش درآمد Game of Thrones حضور خواهند داشت

در مقابل، خاندان لنیسترها نیز در این سریال حضور ندارند!
Game of Thrones
Game-Of-Thrones-Prequel

نویسنده مشهور George R.R. Martin اطلاعات جدیدی درباره سریال پیش‌درآمد Game of Thrones منتشر کرد، این سریال با نام غیررسمی The Long Night نیز شناخته می‌شود و داستان آن در زمان قبل از سریال اصلی جریان دارد. در مصاحبه‌ی اخیر خالق این فرانچایز، اطلاعات خاصی را درباره جزییات داستان آن اعلام کرد، که مهم‌ترین آن‌ها حضور خاندان استارک‌ها و نبود خاندان لنیستر در سریال پیش‌داستان بازی تاج و تخت بود.

سری کتاب‌های بازی تاج و تخت مارتین، به نام Song of Ice and Fire (نغمه‌ی یخ و آتش) شناخته می‌شوند. او اولین کتاب را در سال ۱۹۹۶ (با نام A Game of Thrones) منتشر کرد، و به دنبال آن چهار رمان دیگر نیز نوشت، و هنوز هم دو کتاب جدیدش را منتشر نکرده است. برای شبکه‌ی HBO، آقایان David Benioff و D.B. Weiss سری فانتزی جورج مارتین را وارد دنیای تلویزیونی کردند که این سریال شامل بازیگرانی همچون Kit Harington، Emilia Clarke، Peter Dinklage، Sophie Turner، Maisie Wiliams، Lena Headey و بسیاری دیگر بود که نقش‌های کلیدی در سریال بازی کردند. سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ پخش شد و تا ماه می امسال در هشت فصل به پایان رسید. اکتبر گذشته، مارتین تایید کرد که ممکن است اسم سریال جدید، The Long Night نام‌گذاری شود، گرچه آخرین قسمت فصل هشتم سریال Game of Thrones نیز با همین نام پخش شد. لیست بازیگران این Prequel Series (سریال پیش‌درآمد) شامل افرادی همچون Naomi Watts (The Loudest Voice)، Miranda Richardson (Good Omens) و Georgie Henley (The Chronicles of Narnia) است.

Game of Thrones

فقدان خاندان لنیستر در سریال جدید

در مصاحبه‌ای با EW، مارتین پنج نکته اساسی از اطلاعات سریال پیش‌درآمد Game of Thrones اعلام کرد، که داستان این سریال به ۵۰۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال شبکه HBO برمی‌گردد. طبق گزارشات، وستروس به جای تقسیم شدن به ۷ سرزمینی که همه می‌شناسیم، دارای ۱۰۰ “پادشاهی کوچک” بوده است. به علاوه، مارتین تایید کرد که استارک‌ها و گرگ‌ها قسمتی از خط داستانی سریال هستند، در کنار چیزهایی مانند “ماموت‌ها”. نکته‌ی بسیار مهم این است که این سریال پیش‌درآمد هیچ‌کدام از افراد خاندان لنیستر را شامل نمی‌شود – حداقل نه برای شروع. پس از آنجایی که خاندان لنیستر به صورت قنی در این سریال حضور ندارند، پس House Casterly باید توسط “Rock of Gibraltar” پر شده باشد.

جورج مارتین نام “The Longest Night” را برای سریال جدید پیشنهاد کرده است.

همچنین مارتین اشاره کرد که هیچ رهبر مرکزی در این سریال وجود ندارد، و به جای آن شاهد لیست بلندی از بازیگران خواهیم بود. در نهایت، او اعلام کرد که عنوان این سریال هنوز رسمی نشده ولی بعید است که “The Long Night” و یا “Bloodmoon” نام‌گذاری شود. مارتین پیشنهاد کرد که بهتر است تا عنوان این سریال “The Longest Night” انتخاب شود. EW در پایان اشاره کرد که مارتین در حال حاضر تنها برروی یک پروژه کار می‌‌کند؛ کتاب The Winds of Winter، ششمین بخش از فرانچایز نغمه‌ی یخ و آتش.

با وجود محبوبیت سریال Game of Thrones، به نظر می‌رسد که سریال پیش‌داستان نیز توسط HBO خریداری شود. اما چند چیز مهم را باید در نظر بگیرید. به جای اینکه Benioff و Weiss این سریال را در دست بگیرند، Jane Goldman فرد در نظر گرفته شده برای کارگردانی این سریال است. همچنین قطعاً آینده سریال به کیفیت داستان بستگی دارد. همانطور که بسیاری از طرفداران نیز می‌دانند، داستان اصلی پخش نشده‌ی سریال Game of Thrones می‌توانست قبل از آغاز سریال آن را نابود کند. پس در نتیجه Goldman باید ابتدا کاملاً برروی داستان این سریال کار کند و سپس آن را بسازد.

نظر شما درباره این سریال جدید چیست؟ آیا می‌تواند به خوبی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) باشد و طرفداران این سری را راضی کند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link