از سازندگان Stranger Things فیلم و سریال‌های بیشتری در Netflix می‌بینیم

به همراه تیزر فصل چهارم
stranger things
stranger things

احتمالا برادران دوقلوی مت و راس دافر بیشتر به خاطر سریال موفقشان Stranger Things ، در شبکه‌ی Netflix شناخته می‌شوند. حال این دو برادر در حال ساخت کارهای جدیدی برای این شبکه هستند.

Netflix اعلام کرد که توافقی چندساله با برادران دافر امضا کرده است تا فیلم‌ها و سریال‌های جدیدی را برای این شبکه بسازند. این قرارداد یک قرارداد Overall است، به این معنی که برادران دافر به طور انحصاری برای نتفلیکس کار خواهند کرد، و نتفلیکس ممکن است حق انحصار آی‌پی‌هایی که برایشان ساخته می‌شود را داشته یا نداشته باشد.

مدیر محتوای نتفلیکس آقای Ted Sarandos گفت:

ما از گسترش روابطمان با آن‌ها و آوردن ایده‌هایشان به سایر پروژه‌های فیلم و سریال شبکه‌ی نتفلیکس بسیار هیجان‌زده‌ایم.

ما نمی‌توانیم صبر کنیمتا  ببینیم که برادران دافر خارج از دنیای The Upside Down (دنیای موازی جهان انسان‌ها در سریال Stranger Things) چه چیزی برای ارائه دارند.

در همین حال، برادران دافر گفتند که از همکاری با Netflix برای ساخت فیلم‌ها و سریال‌های جدید هیجان‌زده هستند. اولین این پروژه‌ها فصل چهارم سریال Stranger Things خواهد بود. نخستین تیزر منتشر شده از فصل چهارم به این نکته اشاره دارد که داستان ممکن است از Hawkins دور شود، شهری که مرکز اتفاقات در سه فصل گذشته بوده است. در همان حال، برادران دافر ذکر کردند که از «سفر بازگشت به Hawkins» هیجان‌زده‌اند.

قبل از کسب موفقیت با Stranger Things، برادران دافر یک فیلمنامه برای فیلم آخرزمانی Hidden به Warner Bros فروختند. بعلاوه کارگردان فیلم The Sixth Sense آقای M. Night Shyamalan از برادران دافر برای نوشتن اپیزودهایی از سریال M. Night Shyamalan کمک گرفت.

سریال Stranger Things در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. یک دعوی قضایی که ادعا می‌کرد برادران دافر ایده‌ی Stranger Things را دزدیده‌اند که درست چند روز قبل از دادرسی پس گرفته شد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link