از رویداد Crossover بتمن در بازی Fortnite به طور رسمی رونمایی شد

شرکت Epic Games به مناسبت هشتادمین سالگرد Caped Crusader از رویداد بتمن در بازی Fortnite پرده برداشت.
بتمن
بتمن

شرکت Epic Games به مناسبت هشتادمین سالگرد Caped Crusader از رویداد بتمن در بازی Fortnite پرده برداشت. تا ششم اکتبر بازیکنان فرصت دارند تا چند اسکین Batman بدست آورند و با گجت‌های Batman بازی کنند.

تا زمان ذکر شده فرصت دارید تا Batman Caped Crusader Pack را از فروشگاه داخل بازی Fortnite خریداری کنید که شامل دو لباس متفاوت Batman، یک گلایدر Batwing و یک کلنگ با تم بتمن است. بعلاوه Epic تا آن زمان آیتم‌های مختلف دیگر الهام‌گرفته‌شده از Batman شامل یک اسکین Catwoman  را می‌فروشد.

به مناسبت این رویداد یک Rift Zone جدید باز شده است که Tilted Town را به Gotham City تبدیل می‌کند و شما قادر خواهید بود تا گجت‌های Batman مثل Grapnel Gun و Explosive Batarang را پیدا و استفاده کنید. قاعدتاً مجموعه‌ای از چالش‌ها با تم Batman هم برای تکمیل‌کردن وجود خواهد داشت که دیگر آیتم‌های تزئینی مثل Catwing Glider را باز می‌کند. این چالش‌ها برای تمام بازیکنان باز و تا اول اکتبر در دسترس خواهند بود.

فصل دهم بازی Fortnite ششم اکتبر پایان خواهد یافت که به این معنی است که زمان برای کامل کردن چالش‌های این فصل که هنوز آن‌ها را کامل نکرده‌اید رو به اتمام است. جدیدترین آن‌ها چالش‌های Week 8’s Storm Racers است که شامل landing on a hilltop with a circle of trees و dancing at different telescopes می‌شود.

جدیدترین آپدیت Fortnite با شماره نسخه‌ی v10.31 این هفته زودتر در دسترس قرار گرفت که قابلیت جدید Party Hub را به موبایل اضافه کرد. این قابلیت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از آنلاین بودن دوستانشان مطلع شوند، پارتی تشکیل دهند و چت صوتی داشته باشند. بعلاوه این آپدیت تغییراتی را در موقعیت پایان Storm Circle به همراه اصلاح برخی باگ‌ها بوجود آورد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط