فیلم Thor Love and Thunder | احتمال حضور Enchantress به عنوان شرور در فیلم

ابرشروری زیبا و فریب دهنده!

استودیوی مارول (Marvel Studios) تایید کرد که فیلم Thor Love and Thunder در سال ۲۰۲۱ به روی پرده سینماها خواهد رفت، و ما فکر می‌کنیم که شخصیت انچنترس (Enchantress) بهترین انتخاب برای کاراکتر منفی این فیلم است. با توجه به موفقیت بینظیر فیلم ثور رگناروک، مارول برای ادامه این فرانچایز صبر نکرد و به سرعت قسمت چهارم این سری را معرفی کرد. تایکا وایتیتی (Taika Waititi) برای نویسندگی و کارگردانی این فیلم دوباره برگشته تا دنباله‌ی فیلم قبلی را با یک ماجراجویی بزرگتر به پایان برساند.

زمانی که عنوان Love and Thunder برای چهارمین قسمت ثور انتخاب شد، به تصویر کشیدن رابطه‌ی عاشقانه‌ی میان ثور و والکری با بازی کریس همسورث و تسا تامپسون در این فیلم تایید شد. اما، به نظر می‌رسد که اسم این فیلم معنای بیشتری دارد. جین فاستر، معشوق سابق ثور، به این فیلم بازمی‌گردد، و علاوه بر این، رعد و برق مخصوص به خود را در لباس Mighty Thor یا همان Female Thor به تن می‌کند. به علاوه، تامپسون اعلام کرد که در این فیلم، والکری به دنبال یک ملکه برای خود است، و با این اعلامیه اشاره‌ای بر رمانتیک بودن فیلم کرده است.

داغ بودن بحث برروی عشق و روابط احساسی، و تاکید این موضوع در عنوان فیلم، نشان می‌دهد که روابط رمانتیک، بخش ویژه‌ای از این فیلم را تشکیل می‌دهند. اگر تم عشق، موضوعی است که وایتیتی برای دومین فیلم خود در دنیای سینمایی مارول انتخاب کرده، پس این عنوان بهترین فرصت برای حضور یک ضدقهرمان با این تم خواهد بود. اگر این موضوعات را در نظر بگیریم، یکی از شخصیت‌های منفی دنیای کمیک مارول به خوبی در این موقعیت قرار می‌گیرد: کاراکتر انچنترس Enchantress.

انتچنترس Enchantress اولین بار توسط استن لی و جک کربی خلق شد و در سال ۱۹۶۴ در صفحات کمیک Journey Into Mystery #103 حضور پیدا کرد. او یک افسونگر خوش چهره است، که با نام آمورا Amora نیز شناخته می‌شود، کسی که بیشتر به دلیل اغوای اهداف و دشمنانش معروف شده است. ترکیب چهره زیبا و جادوی قدرتمند او باعث می‌شود تا مردان دربرابر او مقاومت ناپذیر باشند، چه یک انسان معمولی باشند و یا یک نامیرا. آمورا در کمیک‌ها، برای مدت زیادی یکی از دشمنان Thor بوده، اما در زمان‌هایی نیز علاقه‌ی خاصی به او داشته است. او معمولاً با Skurge the Executioner هم‌تیم می‌شود، و در زمان‌های نیاز، به عنوان دست راست او خدمت می‌کند. اخیراً او به عنوان یک نقش کوتاه در سری Mighty Thor اثر جیسون آرون Jason Aaron بازی کرده است، که به همین دلیل وایتیتی نیز ایده‌ی بازگشت جین فاستر به عنوان خدای مونث رعد و برق را در این فیلم استفاده کرده است.

Enchantress

Enchantress

با استفاده از توانایی‌های طبیعی و جادویی او، Enchantress می‌تواند مشکل کاملاً متفاوتی را برای ثور به وجود آورد. به جای اینکه شخصیت منفی قوی‌تری نسبت به ثور در این فیلم حضور داشته باشد، انچنترس می‌تواند تنها با اجرا کردن یک وِرد، Thor را به خود وفادار کند. به طریقی قدرت او می‌تواند باعث شود که ثور در این فیلم نقش یک انتاگونیست را بازی کرده و حتی او را از جایگاه خود به پایین بکشد و همین موضوع، جین را تبدیل به ثور جدید کند. اما، او تنها کسی نیست که نمی‌تواند دربرابر انچنترس مقاومت کند. با تایید همجنس‌گرا بودن والکری، امکان این وجود دارد که والکری نیز در دنیای سینمایی Marvel، به آمورا علاقه‌مند شود.

اگر انچنترس بتواند در این فیلم، ثور و والکری را با استفاده از قدرت‌هایش فریب دهد، احتمالاً Mighty Thor تنها کسی است که می‌تواند در مقابل افسون‌های او مقاومت کند. هدف از بازگشت ناتالی پورتمن به نظر برای بازی در یک نقش کوتاه نیست، پس فریب خوردن احتمالی ثور توسط انچنترس باعث می‌شود تا جین در این فیلم بتواند خودی نشان داده و برای بازگرداندن ثور دست به کار شود. بسته به چگونگی تعریف داستان مایتی ثور (Mighty Thor)، احتمال این وجود دارد تا ثور پسر اودین، از تبدیل شدن جین به ثور جدید هیچ اطلاعی نداشته باشد. پس جین با اعلام کردن این موضوع می‌تواند پسر اودین را از کنترل انچنترس خارج کند. Enchantress می‌تواند علاوه بر افسون‌های خود، جادوی بیشتری را وارد فیلم کند. از آنجایی که اخبار فیلم Thor Love and Thunder به سرعت در حال منتشر شدن هستند، احتمالاً زمان زیادی طول نمی‌کشد تا از شخصیت منفی این فیلم مطلع شویم.

نظر شما درباره شخصیت Enchantress چیست؟ آیا می‌تواند ثور را به چالش بکشد و از طلسم‌هایش دربرابر او استفاده کند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
اخبار سینمامارولمطالب
بدون نظر

ارسال پاسخ

*

*

مطالب مرتبط

ویچر

قسمت دوم پادکست پی‌اس‌ارنا منتشر شد | 0 تا 100 فرنچایز ویچر
همین حالا گوش کنید
close-link