آیا والتر وایت زنده است؟ خالق سریال Breaking Bad بالاخره به این سوال پاسخ داد

فیلم El Camino در تاریخ 11 اکتبر از طریق شبکه Netflix  منتشر می‌شود.
Breaking Bad
Breaking Bad

یکی از تئوری‌های قوی سریال Breaking Bad این است که والتر وایت از حوادث قسمت آخر سریال جان سالم بدر برده است. از آنجایی که فیلم مورد انتظار این سریال، El Camino، بعد از حوادث قسمت آخر جریان دارد، خیلی‌ها بر این باورند که والتر وایت هم در این فیلم حضور دارد.

حال خالق این سریال، Vince Gilligan اکنون زنده یا مرده بودن والتر وایت را مشخص کرده است.

Control

خطر اسپویلر

گیلیگان به Rich Eisen گفت که قطعا والتر وایت مرده است.

در قسمت نهایی سریال Breaking Bad، والتر همه را از دم تیغ می‌گذراند. بعد از مسموم کردن Lydia با سم ricin، او به سراغ کمپ جک می‌رود و با یک مسلسل، جک و دار و دسته‌اش را می‌کشد. والتر در این بین زخمی می‌شود، و در صحنه نهایی سریال به نظر می‌رسد که او دست از مقاومت در برابر مرگ می‌کشد.

از آن زمان، طرفداران حدس می‌زدند که والتر به نحوی از حوادث آن شب جان سالم به در برده است، ولی اکنون گیلیگان رسما اعلام کرده است که والتر مرده است. با این حال، از گیلیگان پرسیده شد که آیا والتر وایت در قالب یک فلش بک در فیلم El Camino باز می‌گردد یا خیر. او اما نه این موضوع را تایید کرد و نه رد.

اگر والتر در El Camino بازگردد، این احتمال وجود دارد که بقیه‌ی افراد مرده سریال نیز در این فیلم به نحوری حضور یابند. تا الان حضور شخصیت Mike Ehrmantraut—کسی که توسط والتر وایت در فصل پنجم کشته شد—تایید شده است.

فیلم El Camino در تاریخ ۱۱ اکتبر از طریق شبکه Netflix  منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط