آپدیت جدیدی برای بازی Borderlands 3 منتشر شد

سازندگان بازی در استودیوی Gearbox به این نتیجه رسیده‌اند که این شخصیت همچنان بیش از حد قوی بوده و منجر به بر هم خوردن تعادل بازی می‌گردد
borderlands
به روز رسانی جدیدی برای بازی Borderlands 3 منتشر شد

حدود یک هفته از انتشار پچ قبلی بازی Borderlands 3 می‌گذرد. پچی که در طی آن از قدرتمندی FL4K، یکی از قهرمانان بازی، تا حدی کاسته شد. حال سازندگان بازی در استودیوی Gearbox به این نتیجه رسیده‌اند که این شخصیت همچنان بیش از حد قوی بوده و منجر به بر هم خوردن تعادل بازی می‌گردد. در همین راستا آن‌ها به روز رسانی جدیدی را برای بازی منتشر کرده‌اند که در آن توانایی Leave No Trace او را تقلیل داده‌اند. FL4K بر اساس این توانایی با رساندن صدمه‌ی Critical به دشمنان، مقادیری مهمات اضافه دریافت خواهد کرد. سازندگان بازی اعتقاد دارند که مقدار این پاداش بیش از حد بوده و در همین راستا محدویتی دو ثانیه‌ای برای استفاده از این توانایی اعمال کرده‌اند.

خبر خوش برای مخاطبانی که از این شخصیت در بازی Borderlands 3 استفاده می‌کنند، این است که توانایی‌هایی Rakk Attack و Barbaric Yawp او دستخوش تغییرات مناسبی شده‌اند. توانایی Rakk Attack دو موجود پرنده را احضار کرده که صدمه‌ی وارد شده توسط آن‌ها به دشمنان در اثر این به روز رسانی به طور قطعی همراه با افکت‌های مختلفی خواهد بود. تاثیر ویژگی‌های توانایی Barbaric Yawp نیز دو برابر شده‌ است.

borderlands

به روز رسانی جدیدی برای بازی Borderlands 3 منتشر شد

مخاطبان در انجمن‌های اینترنتی چندان از تغییر ایجاد شده در توانایی Leave No Trace خرسنده نبوده و سازندگان را به خاطر آن تنبل خطاب می‌کنند. آن‌ها معتقدند که این تغییر این توانایی را اساسا بی‌ارزش می‌کند. البته FL4K تنها شخصیتی نیست که در جریان این به روز رسانی دستخوش تغییرات قرار گرفته است. یکی از گلیچ‌های شخصیت Moze که در اثر آن مقادیر بی‌پایانی نارنجک به دست می‌آورد نیز در این پچ رفع گشته است. در گذشته مخاطبان می‌توانستند با استفاده از توانایی Means of Destruction (که به Moze توانایی باز پس‌گیری نارنجکی را پس از وارد نمودن صدمه‌ی Splash به دشمنان می‌دهد) این باگ را ایجاد کنند. این توانایی اکنون پس از استفاده نیاز به ۲ ثانیه Cooldown دارد.

مخاطبان در انجمن‌های اینترنتی چندان از تغییر ایجاد شده در توانایی Leave No Trace خرسنده نبوده و سازندگان را به خاطر آن تنبل خطاب می‌کنند

این پچ همچنین مبارزه با باس‌های Gigamind، Katagawa Ball و Billy the Anointed Boss را متعادل کرده و تعدادی از باگ‌های ریز و درشت دیگر را نیر رفع می‌کند. برای مشاهده‌ی جزییات کامل آن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

دسته بندی
اخبارایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط