آماندا سایفرید گزینه انتخابی نتفلیکس برای سریال Things Heard and Seen

احتمالاً سایفرید در سریال ترسناک Things Heard and Seen بازی خواهد کرد!
نتفلیکس
آماندا سایفرید
آماندا سایفرید گزینه انتخابی نتفلیکس برای سریال Things Heard and SeenReviewed by نیما احمدی on Sep 16Rating: 5.0آماندا سیفراید گزینه انتخابی نتفلیکس برای سریال Things Heard and Seen

شاری اسپرینگر برمن (Shari Springer Berman) و رابرت پالچینی (Robert Pulcini)، نامزدهای جایزه اسکار برای فیلم “American Splendor”، نویسندگی و کارگردانی سریال Things Heard and Seen ، محصول شبکه اینترنتی نتفلیکس (Netflix) را برعهده گرفته‌اند. Amanda Syfried برای بازی در سریال Things Heard and Seen با شبکه نتفلیکس (Netfllix) وارد مذاکره شده است. این سریال ژانر ترسناک و ماوراء الطبیعی دارد. آنتونی برگمن (Anthony Bregman) نیز به همراه استفانی آزپیازو (Stefanie Azpiazu)، پیتر کرون (Peter Cron) و جولی کوهن (Julie Cohn) تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده گرفته‌اند.

داستان این سریال حول زندگی زوج جوانی است که به مزرعه‌ای نزدیک شهر کوچکی در نیویورک نقل مکان کرده‌اند. خانه جدید آن‌ها با قتل صاحب قبلی نفرین شده است و با فاش شدن رازهای این قتل، به مرور زمان زندگی این دو نفر نیز وارد جنبه تاریک خود می‌شود.

نتفلیکس

آماندا سایفرید

اماندا در سریال Things Heard and Seen، نقش همسری را ایفا می‌کند که در حال تلاش برای سازگار شدن با زندگی در یک شهر کوچک بوده و اعتقاد دارد که خانه‌ی جدیدشان توسط یک نیروی شیطانی تسخیر شده است.

این سریال از روی کتاب All Things Cease to Appear نوشته الیزابت بروندیج (Elizabeth Brundage) اقتباس گرفته شده است، احتمالاً این پروژه در سبک سریال The Haunting of Hill House ساخته خواهد شد.

Things Heard and Seen، دومین پروژه ترسناکی خواهد بود که Syfried در آن ایفای نقش می‌کند. اولین نقش او حضور در فیلم You Should Have Left به همراه کوین بیکن (Kevin Bacon) بوده است. آماندا سایفرید اخیراً در فیلم The Art of Racing in the Rain بازی کرده است، این اثر یکی از آخرین فیلم‌های ساخته شده توسط استودیوی فاکس (Fox) قبل از خرید این استودیو توسط دیزنی (Disney) است.

حال باید منتظر باشیم تا مذاکرات برسر قبول کردن این نقش بین Syfried و شبکه نتفلیکس (Netflix) به اتمام رسیده و اخبار به صورت رسمی منتشر شوند.

 

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط