بازیگر نقش Sub-Zero در فیلم Mortal Kombat مشخص شد

اطلاعاتی درمورد پروژه سینمایی مورتال کامبت
فیلم Mortal Kombat
فیلم Mortal Kombat

به تازگی جو تسلیم (Joe Taslim) برای ایفای نقش Sub-Zero در فیلم Mortal Kombat به تهیه کنندگی جیمز وان (James Wan) و کارگردانی سیمون مک کوید (Simon McQuoid) انتخاب شد. مورتال کامبت اولین فیلم مک کوید خواهد بود که به روی پرده سینما می‌رود. این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۱ اکران شود و با آغاز روند ساخت آن، شاهد معرفی بازیگران متعددی خواهیم بود.

اخیرا The Hollywood Reporter اعلام کرد که Mortal Kombat بازیگر نقش ساب زیرو خود را پیدا کرده که به بازی جو تسلیم نقش آفرینی خواهد شد. درواقع تسلیم اولین بازیگری است که به تیم بازیگری این فیلم ملحق شده است. از کارهای برجسته او می‌توان به ایفای نقش در فیلم Fast & Furious 6 ،Star Trek Beyond و سریال Warrior اشاره کرد. وی همچنین یک متخصص در هنرهای رزمی است و ۱۲ سال عضو تیم بین المللی جودو اندونزی بوده است. تسلیم پس از آن که در سال ۲۰۰۹ دچار جراحت شدید شد، تمرکز خود را بر روی بازیگری گذاشت.

مطالعه کنید: بازی Mortal Kombat | تاریخچه ترسناک فیتالیتی‌ها

تاکنون محتوایی از این فیلم اعلام نشده است و تا زمانی که بازیگران دیگر و اخبار جدید فیلم مشخص نشود، نمی‌توان درمورد آن پیش بینی خاصی کرد. با اکران Mortal Kombat در سال ۲۰۲۱، استودیو New Line Cinema برای سومین بار فیلم اقتباسی از بازی آرکید معروف را به سینما عرضه می‌کند. اولین فیلم از این فرانچایز، در سال ۱۹۹۵ ساخته شد که در باکس آفیس با بودجه ۱۸ میلیون دلاری خود، ۱۲۲ میلیون دلار را بدست آورد. قسمت بعدی آن در سال ۱۹۹۷ با عنوان Mortal Kombat: Annihilation در حالی که از نظر مالی افتی نکرد، اما با نقدهای شدید منتقدان روبرو شد و شکست تلقی شد و ساخته ادامه فیلم متوقف گردید.

مراحل پیش تولید فیلم مذکور هنوز آغاز نشده است و طبق اطلاعات موجود، فیلم‌برداری فیلم در شهر آدلاید واقع در جنوب استرالیا انجام خواهد گرفت. هواداران امیدوارند تا وان و استودیو اشتباهات پیشین را تکرار نکنند و یک فیلم درخور فرانچایز مورتال کامبت را به نمایش بگذارند.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط