EA و معرفی بازیهای جدید برای طرفداران عناوین Indie

بازی جدید سازنده A Way Out

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اینفورمر، EA Originals که به عنوان ناشر بازیهای ایندی EA محسوب می شود، عناوین جدیدی را معرفی کرد که در میان آنها یکی از بازیها به استودیو سازنده بازی A Way Out تعلق دارد.

البته این استودیو در کنار سازنده بازیهای جذابی چون Fe وthe Unravel عنوان جدید را رونمایی کرد. سه بازی جدید برای کنسول های نسل فعلی و پلتفرم PC معرفی شده و باید آنها را عناوین کوچک اما با گیم پلی بزرگ دانست.

شاید این عناوین تاریخ انتشار مشخصی ندارند اما برخی اطلاعات آنها اعلام شد. بازی بعدی استودیو Zoink Games خالق بازی FE، یک عنوان ماجراجویی فانتزی است که Lost in Random نام دارد. بازی که در دنیایی تاریک جریان داشته و بازیکن باید به تعبیر مفهوم شانس بپردازد.

دیگر بازی مورد اشاره RustHeart یک عنوان نقش آفرینی است که توسط استودیو Glowmade در دست توسعه قرار دارد. این بازی شما را در نقش یک ربات دست ساز قرار می دهد که چالش هایی در راه آن وجود دارد.

در نهایت باید به بازی استودیو Hazelight سازنده بازی A Way Out پرداخت. اطلاعاتی درباره بازی آن دردسترس نیست و احتمالا IP جدیدی خواهد بود و برخلاف بازی A Way Out که گیم پلی Co-OP برای آن در نظر گرفته شده، فاقد چنین ساختاریست و احتمال دارد یک بازی تک نفره باشد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت EA چه بازی‌هایی معرفی خواهد کرد.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط