E3 2020 لحظه بزرگی برای بازی Halo Infinite خواهد بود

Halo Infinite و نمایش بزرگ آن

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیمینگ بولت، یکی از ساده ترین و بدون هیجان ترین نمایشگاه های E3 سال های گذشته، بدون شک E3 2019 بود. رویدادی که شرکت های مختلفی به برگزاری کنفرانس پرداخت اما سونی در آن حضور پیدا نکرد.

کمبود نمایش بازیهای بزرگ یکی از بزرگترین مسائلی بود که در E3 2019 به شدت احساس می شود. اما با این حال مایکروسافت در کنفرانس امسال چندین بازی بزرگ که پیش تر معرفی شده بودند به نمایش گذاشت و یکی از آنها عنوان انحصاری Halo Infinite بود. در سال ۲۰۱۸ یک تیزر تریلری مربوط به این بازی منتشر شد و در E3 2019 تریلر طولانی تری به نمایش درآمد. اگرچه در رویداد امسال نمایش زیبایی با موتورگرافیکی جدید از بازی Halo Infinite به اجرا درآمد، اما خبری از نمایش گیم پلی نبود. در ویدئو امسال مستر چف با چهره ای حماسی از سفینه فضایی به بیرون پرتاب شده تا باری دیگر شاهد نقش آفرینی این شخصیت محبوب سری بازیهای هیلو باشیم.

در این بین Chris Lee کارگردان استودیو ۳۴۳Industries طی برنامه Halo Waypoint اطلاعات جدیدی از این بازی به اشتراک گذاشت. در حالی که بعید است طی E3 2020 نمایش خاصی از Halo Infinite مشاهده کنیم، اما کریس لی اظهار داشت:

“بازی کردن در یک زندگی کمی چالش برانگیز است و ما با اشتراک گذاری لحظاتی همانند این موارد، معنای بزرگی برای ما دارد. من می دانم بسیاری از طرفداران در انتظار نمایش مفصل از بازی Halo Infinite هستند و درباره اطلاعاتی که در آینده به اشتراک گذاشته می شود، هیجان زده هستید. ما می دانیم که شما درباره عنوان آینده هیجان زده هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما هم می خواهیم چنین موردی صورت گیرد اما هدفمان ارائه یک بازی بلندپروازانه است و در این بین نیاز دارد تا با گذر زمان در موعد مقرر اطلاعاتی منتشر شود.”

کریس لی افزود که E3 2020 برای Halo Infinite یک لحظه هیجان انگیز و مورد انتظار خواهد بود. تیم توسعه نیست نمایشی برای ارائه خواهد داشت و نمی خواهد طرفداران را در انتظار باقی بگذارد. بنابراین تنها باید به صبر و انتظار ادامه داد تا در موعد مشخص نمایش مفصلی را مشاهده کنیم.

بازی Halo Infinite در سال ۲۰۲۰ همزمان با عرضه پروژه اسکارلت برای ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

 

نمایش مفصل بازی Halo Infinite در E3 2020
دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط