E3 2019 | صحبت‌های سازنده اصلی بازی Final Fantasy VII Remake در مورد همین بازی

ساخت این بازی ابتدا در دست Cyberconnect2 بوده است
E3 2019

بازی Final Fantasy VII Remake یکی از محبوب‌ترین بازی‌های E3 2019 بود و این محبوبیت بی دلیل نبود. به نظر می‌رسد که با یک ریمیک تمام عیار طرفیم که حتی برای طرفداران جدی این بازی و سری حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد، هرچند که زمان زیادی برای Square Enix طول می‌کشد تا بتواند این تجربه خاص را به طرفدران منتقل کند. یکی از ان طرفدران، یک کارگردان در استودیوی Cyberconnect2 است.

در حال حاظر، Ryosuke Hara کارگردان بازی Dragon Ball Z: Kakarot است، یک عنوان Action-RPG که در دنیای Dragon Ball روایت می‌شود. وقتی که با او درباره این بازی حرف می‌زدیم، از سابقه آن‌ها در بازسازی بازی‌ها پرسیدیم. در ابتدا شرکت Cyberconnect2 عهده بازسازی Final Fantasy VII Remake را قبل از این که Square Enix تصمیم بگیرد که ساخت این بازی را به دلیل این که Tetsuya Nomura  نارضایتی خود از نحوه پیشرفت ساخت این پروژه را ابراز کرده بود خود بدست بگیرد ، بر عهده داشت.

به نظر می‌رسد که با یک ریمیک تمام عیار طرفیم که حتی برای طرفداران جدی این بازی و سری حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد

 

در حالی که Ryosuke نمی‌توانست تایید کند که آیا او نیز در تیم بازسازی Final Fantasy 7 بود یا نه، او گفت که چقدر برای نسخه Square Enix بازی هیجان زده است.

من فکر می‌کنم که به عنوان یک طرفدار و یک سازنده، من انتظار خیلی خیلی بالایی از این بازی دارم زیرا که طرفداران این بازی زمان زیادی برای بازسازی آن صبر کرده‌اند. من فقط برای دیدن نسخه نهایی بازی بسیار هیجان زده‌ام.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی Final Fantasy VII Remake به مطلب جزئیات Final Fantasy VII از زبان Square Enix و برای پی بردن به تاریخ انتشار بازی به مطلب تاریخ انتشار بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد سر بزنید.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط