چه انتظاراتی باید از فصل چهارم سریال Stranger Things داشته باشیم؟

بررسی فصل چهارم سریال محبوب Stranger Things محصول شبکه Netflix!

گرچه هنوز شبکه اینترنتی Netflix به صورت رسمی سریال Stranger Things را برای فصل چهارم تمدید نکرده، ولی این موضوع امری اجتناب‌ناپذیر است – و در ادامه اطلاعاتی که تا به اینجا از فصل چهارم داریم را در اختیار شما قرار می‌دهیم. Stranger Things سریالی است که هیچ شباهتی به دیگر سری‌های تخیلی ندارد، ماجراجوی جذاب چند نوجوان، صحنه‌های ترسناک کلاسیک و نوستالژی دهه ۸۰٫ اولین فصل این سریال در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و به سرعت محبوبیت زیادی را بدست آورد. فصل سوم هم‌اکنون برروی شبکه‌ی اینترنتی نتفلیکس در دسترس قرار دارد، و هنوز هم این سریال آینده‌ی روشنی را پیش رو دارد.

زمانی که خالقان این سری Matt و Ross Duffer با نتفلیکس قرارداد امضاء کردند، فکر می‌کردند که تنها یک فصل را برای این سریال می‌سازند؛ در حقیقت، آن‌ها قصد داشتند تا در همان فصل اول Eleven را بکشند، و مجبور شدند تا برای ادامه دادن سریال دوباره داستان آن را بازنویسی کنند. از آن زمان، آن‌ها تصمیم گرفتند تا یک استراتژی بلندمدت را برنامه‌ریزی کرده و تصمیم بگیرند که چگونه Stranger Things را به پایان برسانند. همانطور که David Harbour در کمیک‌کان ۲۰۱۷ در سن دیگو نیز گفت، برادران Duffer نمی‌خواهند تا سریال آن‌ها به فراموشی سپرده شود.

فصل چهارم سریال Stranger Things هنوز به صورت رسمی تمدید نشده است!

Netflix هنوز به صورت رسمی سریال Stranger Things را برای فصل چهارم تمدید نکرده است، اما در این مورد، تشریفات و رسمیت بسیار اهمیت دارد. تصمیم این موضوع احتمالاً در همان سال ۲۰۱۷ گرفته شده است، زمانی که اعلام شد که نتفلیکس قصد دارد تا فصل‌های ۳ و ۴ را پشت هم فیلم‌برداری کند. این غول اینترنتی احتمالاً نگران بزرگ شدن ستاره‌های نوجوان سریال است، اما نویسنده‌ها و تهیه‌کنندگان سریال اصرار دارند که آن‌ها تنها با بزرگ شدن بازیگران، سریال را به تکامل می‌رسانند.

هشدار: این مطلب حاوی اسپویل‌هایی از فصل سوم سریال Stranger Things است.

اطلاعات زمان انتشار فصل چهارم
Stranger Things

Eleven

با اینکه به وجود فصل چهارم سریال Stranger Things یقین داریم، ولی این غیرممکن است که زمانی برای انتشار این فصل مشخص کنیم. اولین فصل در جولای ۲۰۱۶ و دومین فصل نیز در اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شدند؛ و در همین حین انتظار غیرقابل پیش‌بینی دوساله‌ای برای فصل سوم وجود داشت تا در نهایت در جولای ۲۰۱۹ این فصل نیز منتشر شود. طبق گفته‌های Netflix، این فاصله‌یی زمانی زیاد بود تا به برادران Duffer برای نوشتن نمایشنامه‌های سریال آزادی داده شود. Cindy Holland سرپرست محتواهای اوریجینال شبکه Netflix در طی تور مطبوعاتی TCA 2018 به سایت IndieWire اینگونه گفت: “این یک سریال دست‌نویس است.”

به هر حال ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فصل چهارم Stranger Things در اواخر سال ۲۰۲۰ و یا اواسط ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

جزییات داستان فصل چهارم Stranger Things
Stranger Things

Mind Flayer

در انتهای فصل سوم می‌بینیم که بچه‌ها راه‌های جداگانه‌ای را انتخاب می‌کنند، اما در صحنه‌ی بعد از تیتراژ مشاهده می‌کنیم که هنوز هم روسیه‌ای‌ها آزمایشاتی برروی دنیای وارونه (Upside Down) انجام می‌دهند، پس احتمالاً گروه نوجوان ما دوباره دور هم جمع خواهند شد. ماجرا جایی مهم می‌شود که Eleven قدرت‌های خود را از دست داده است، و بدون شک به معکوس کردن این قضیه به سادگی چیزی نیست که Mike از آن حرف می‌زند. بدون شک نقشه‌های Mind Flayer به پیشرفته شدن خود ادامه می‌دهند؛ هیولای دنیای وارونه مانند Moriarty توصیف شده است و او مغز متفکر پشت جریاناتی است که این بچه‌ها هر سری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

در یک مصاحبه در سال ۲۰۱۷، برادران Duffer حدس می‌زدند که احتمالاً سریال Stranger Things در فصل چهارم به پایان می‌رسد. Shawn Levy تهیه‌کننده و کارگردان سریال به حضور فصل پنجم اشاراتی کرده است، ولی به هر حال، واضح است که Dufferها قصد دارند تا داستان این بچه‌ها را در فصل بعد به پایان برسانند.

بازیگران فصل چهارم Stranger Things
Stranger Things

Stranger Things

با توجه به مرگ Jim Hopper (با بازی David Harbour)، لیست بازیگران فصل چهارم Stranger Things تغییرات اندکی می‌کند. نتیجه این تغییرات نیز حضور بازیگران جوان در سریال است، بازیگرانی همچون Winona Ryder در نقش Joyce Byers وNatalie Dyer در نقش Nancy Wheeler و Charlie Heaton در نقش Jonathan Byers. فصل چهارم Stranger Things شاهد بازگشت Millie Bobby Brown (در نقش Eleven)، Finn Wolfhard (در نقش Mike Wheeler)، Gaten Matarazzo (در نقش Dustin Henderson)، Caleb McLaughlin (در نقش Lucas Sinclair) و Noah Schnapp (در نقش Will Byer) خواهد بود.

این تمام اطلاعاتی بود که تا الان از فصل چهارم این سریال محبوب داشتیم. نظر شما درباره سریال Stranger Things چیست؟ آیا از فصل سوم این سریال راضی بودید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمااولین نگاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط