معرفی بازی Tacticool | محیط را بر سر دشمن خراب کنید

با بیش از 50 اسلحه و 20 شخصیت
Tacticool

بازی‌های شوتر اول شخص و سوم شخص در دهه گذشته محبوبیت فراوانی پیدا کرده‌اند، و به همین دلیل پای این ژانر به گوشی‌های هوشمند باز شده است. امروز قصد معرفی یک عنوان کمی متفاوت‌تر از بازیی مانند Modern Combat را داریم. بازی Tacticool یک بازی شوتر ایزومتریک چند نفره است که در آن با ۵ عدد از دوستانتان در یک مبارزه حساس و نفس گیر به سراغ دشمن می‌روید، آن هم با هرچیزی که در سر راه خود می‌بینید؛ چه یک تانک باشد، یک کشتی یا حتی یک قطار! سوار یک ماشین شوید، دوستانتان را سوار کنید،  دشمنان را با آن زیر بگیرید و اگر راننده آن ماشین نیستید از پنجره‌ها شلیک کنید، دیوارها را بر سر دشمن خراب کنید، کل محیطِ Tacticol زمین بازی شماست.

Tacticool

این بازی از یک فیزیک واقع گرایانه و محیط تخریب پذیر بهره می‌برد که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها به نفع خود استفاده کنند و باید گفت که فیزیک تخریب این بازی برای یک عنوان موبایل تحسین برانگیز است.

Tacticool اسلحه‌های اصلی، فرعی و سلاح‌های مخصوص زیادی را به مخاطبش ارائه می‌دهد. اسلحه‌های بازی شامل Rifle, shotguns, pistols, machine guns، چاقو، نارنجک‌ها، مین، RPG، C4 و Landau Emitter می‌شود و این عنوان با بیش از ۵۰ اسلحه، از تنوع خوبی در بخش اسلحه‌ها بهره می‌برد. Tacticool به همراه اسلحه‌های متنوع از شخصیت و اپراتورهای متنوعی نیز بهره می‌برد، جایی که بیش از ۲۰ اپراتور با ۴ نوع Rarity متفاوت و قابلیت‌های منحصر به فرد در اختیار شما قرار گرفته‌اند. این قابلیت‌ها بر کارایی اسلحه‌های بازی و در نتیجه بر تاکتیک‌های شما تاثیر می‌گذارند.

معرفی بازی

در این بازی ۵ نقشه وجود دارد که هر کدام نیاز به تاکتیک‌های مخصوص به خود دارند. زامبی‌ها در نقشه Zone39، تانک در Snowy Tlens City، و یک قطار بی‌رحم در Old Depot که به هیچ کس و چیزی رحم نمی‌کند و هر چیزی که بر سر راهش قرار بگیرد را زیر می‌کند. البته تانک و قطارهای بازی به عنوان یک NPC در بازی قرار دارند که به شما قابلیت ایجاد تاکتیک‌های متفاوت را می‌دهند.  در کل بیاد داشته باشید که سورپرایز، سرعت و شجاعت سه اصل کلیدی برای پیروزی هستند. در نهایت بازی Tacticool همانطور که از نامش پیداست، عنوانی بسیار سرگرم کننده است که می‌تواند جای خالی یک بازی در ژانر Shooter را در گوشی شما پر کند.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتمنتخب سردبیر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط