معرفی بازی Beholder | بهترین بازی های اندروید

آیا به یک خبرچین تبدیل می‌شوید یا به مردم کمک می‌کنید؟
Beholder
Beholder

بازی‌های زیادی در عناوین Dystopian ساخته شده‌اند، عناوینی که در جامعه‌ای جنگ زده یا تحت استبداد شدید (مانند آثار اورول) ساخته و پرداخته شده‌اند، بازی‌هایی مانند Papers, Please، This War of Mine و Replica که حتی شایسته عنوان شاهکار نیز هستند و در این میان بازی Beholder مکانی مخصوص در بین آن‌ها دارد. در این مطلب به معرفی بازی Beholder می‌پردازیم.

بازی Beholder همانطور که گفتیم در یک جامعه‌ی استبدادی می‌گذرد، جامعه‌ای که دموکراسی در آن هیچ جایی ندارد و فقط یک حزب سیاسی بر جامعه حکومت می‌کند. شما به عنوان صاحب خانه یک آپارتمان باید بر مستاجرها نظارت داشته باشید، البته نظارت در اینجا به معنای جاسوسی کردن آن‌ها و خبر دادن به دولت است، چیزی که البته در جامعه‌ای که این بازی به تصویر می‌کشد امری عادی به نظر می‌رسد.

Beholder

نمایی از بازی Beholder

البته این انتخاب دست شما است که به قوانین دولت عمل کنید و هر خلافی در آپارتمان را به آن‌ها گوش زد کنید یا این که به آن‌ها کمک کنید و زندگی خود را به دلیل اهداف والاتر به خطر بنیدازید، در واقع باید بین انسانیت و منافع شخصی خود یکی را انتخاب کنید. این بازی را می‌توان در سبک استراتژیک و مدیریتی دسته بندی کرد در حالی که رگه‌هایی از سبک روگ لایک در آن وجود دارد زیرا هر عملی عاقبت خود را دارد و اگر مواظب نباشید زندگیتان را از دست می‌دهید. بازی Beholder برای پلتفرم‌های Android و iOS با قیمت $۴٫۹۹ موجود است.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط