معرفی بازی موبایل Alto’s Odyssey برای اندروید و iOS

یک دنباله‌ی موفق و وفادار
Alto odyssey
Alto odyssey

همیشه ساخت یک دنباله برای عناوین موفق سخت بوده است، زیرا سایه‌ی موفقیت بازی قبلی همیشه بر روی عنوان بعدی وجود دارد، حال این که عنوان بعدی بتواند موفق‌تر از بازی قبل شود، کاری‌ست سخت و دشوار. این موضوع معمولا درباره‌ی فیلم‌ها صدق نمی‌کند زیرا بیشتر ادامه فیلم‌ها با شکست روبرو می‌شوند البته نمونه‌های موفق نیز وجود دارند، اما این موضوع درباره بازی‌ها صدق نمی‌کند، عناوینی مانند Silent Hill 2 توانستند عیب‌های نسخه قبل را بپوشانند و عنوانی بسیار بهتر ارائه دهند. بازی Alto’s Adventure یک عنوان بسیار موفق و ستایش شده از طرف منتقدین بود و ساخت یک ادامه برای آن کار بسیار سختی برای سازندگان آن بود. حال خوشبختانه باید گفت که سازندگان توانستند در این کار موفق شوند. بازی Alto’s Odyssey یک نمونه بارز از دنباله‌ی موفق بدون ایجاد تغییرات زیاد در بازی یا تغییر سبک آن است.

Alto odyssey

بخشی از زیبایی بازی Alto odyssey

بازی Alto’s Odyssey بجای ایجاد تغییرات در سبک و سیاق بازی، انتخاب‌های بیشتری به مخاطبش ارائه می‌دهد. در بازی Alto’s Adventure شما در یک کوهستان برفی به گشت و گذار در آن می‌پرداختید، اما بازی Alto’s Odyssey بسیار بزرگ‌تر از بازی قبلی است. بازی Alto’s Odyssey شما از کوه به صحرا می‌برد، صحرایی بزرگ با  در این بازی شما سه منطقه دارید که با هر بار گشت و گذر در آن با موارد جدیدی روبرو می‌شوید و تجربه‌های متفاوتی کسب می‌کنید.

 

بازی Alto’s Odyssey بجای ایجاد تغییرات در سبک و سیاق بازی، انتخاب‌های بیشتری به مخاطبش ارائه می‌دهد.

 

بقیه جنبه‌های بازی بهبود بخشیده‌اند، یک مکانیک wall-riding به بازی اضافه شده است که  که وجهه‌ای جدید از بازی را به روی مخاطب باز می‌کند. در کل بازی Alto’s Odyssey توانسته ایده‌های اولیه بازی را، چه گرافیکی و چه از لحاظ گیم پلی و مکانیک، گسترش دهد و به یک عنوان ارزشمند دیگر تبدیل شود.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط