معرفی بازی Ace Attorney | بهترین بازی های اندروید

این سری بازی‌ها به بیان ماجراهای وکیلی افسانه‌ای به نام Phoenix Wright و تلاش او در برقراری عدالت می‌پردازند.
اندروید

سری بازی‌های محبوب Ace Attorney را می‌توان یکی از بهترین عناوین سبک ماجرایی و Visual Novel در دنیای بازی دانست. این سری بازی‌ها به بیان ماجراهای وکیلی افسانه‌ای به نام Phoenix Wright و تلاش او در برقراری عدالت می‌پردازند. دیالوگ‌های خنده‌دار، پیچیش‌های داستانی متعدد و کنترل‌های روان و مناسب، ارزش این بازی را از یک عنوان ساده‌ی موبایل برای پلتفرم‌های اندروید و iOS فراتر برده و قیمت بالای آن را توجیه می‌کنند.

 

دیالوگ‌های خنده‌دار، پیچیش‌های داستانی متعدد و کنترل‌های روان و مناسب ارزش این بازی را از یک عنوان ساده‌ی موبایل برای پلتفرم‌های اندروید و iOS فراتر برده و قیمت بالای آن را توجیه می‌کنند.

 

می‌توان به جرات گفت که در این بازی موبایل حتی یک شخصیت یا داستان کسل کننده وجود ندارد. شخصیت‌های بازی، از دستیارهای مشتاق شما گرفته تا دروغ‌گوهای مریض و حرفه‌ای که بر جایگاه متهم و بعضا شاهدین می‌ایستند، همگی منجر به افزایش جذابیت بازی می‌گردند. اتصال مدارک مختلف پرونده‌ها به یکدیگر برای حل معماهای آن‌ها کاری دشوار نمی‌باشد، اما انجام آن و سپس مشاهده‌ی دیالوگ‌های جذاب شخصیت اصلی بازی و انیمیشن‌های جذاب او به مخاطب حسی خوب می‌بخشد که هرگز تکراری نمی‌شود. همان‌طور که از یک بازی ژاپنی این چنینی انتظار می‌رود، داستان بازی بسیار اغراق آمیز و در برخی لحظات احمقانه خواهد بود، اما این موارد جزئی از جذابیت بازی می‌باشند.

Ace Attorney

نمایی از بازی Ace Attorney

این بازی موبایل نخستین بار برای کنسول ۳DS منتشر شد، با این حال کنترل‌های لمسی بازی بر رو دستگاه‌های اندروید و iOS به خوبی طراحی شده و انتخاب مدارک مورد نظر برای استفاده در دفاعیه‌ها کاری آسان می‌باشد. اگر از تجربه‌ی این بازی لذت بردید، می‌توانید به تجربه‌ی سایر عناوین این سری که برای پلتفرم‌های موبایل در دسترس هستند بپردازید. بازی Ace Attorney با قیمت ۱۹٫۹۹ ئلار برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس است.

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط