معرفی بازی موبایل Evoland برای اندروید و iOS

بازی Evoland را باید تجربه‌ای منحصر به فرد و عجیب دانست
اندروید
معرفی بازی موبایل Evoland برای اندروید و iOS

بازی Evoland را باید تجربه‌ای منحصر به فرد و عجیب دانست. این بازی موبایل پر انرژی و خاطره‌انگیز، در نیم ساعت اولیه‌ی خود مملو از تنوع و ادای احترام‌های متفاوت به آثار کلاسیک ژانر نقش‌آفرینی است. پس از این زمان، ریتم بازی کمی کند شده و با رسیدن به بخش پایانی بازی دوباره اوج می‌گیرد. در بازی Evoland برای پلتفرم‌های اندروید و iOS، مخاطب خط زمانی پیشرفت بازی‌های نقش‌آفرینی در طول سالیان را دنبال می‌کند. بازی به صورت سیاه و سفید و بدون صدا شروع شده و به مرور به دوران مدرن نزدیک می‌شود، به طوری که بازی گاهی اوقات شبیه The Legend of Zelda، گاهی شبیه به Final Fantasy و حتی گاهی به شیوه‌ی Diablo دنبال می‌شود.

اندروید

معرفی بازی موبایل Evoland برای اندروید و iOS

 

بازی Evoland گاهی اوقات شبیه The Legend of Zelda، گاهی شبیه به Final Fantasy و حتی گاهی به شیوه‌ی Diablo دنبال می‌شود.

با وجود تنوع بالا، بخش اعظم بازی به حل کردن معماهایی مشابه با معماهای سری زلدا می‌گذرد. این معماها عمدتا بسیار ساده بوده و مخاطبان برای حل آن‌ها به مشکل نخواهند خورد. دشوارترین قسمت این بازی موبایل را می‌توان مبارزات آن دانست، خصوصا در بخش‌های ابتدایی که شخصیت اصل بازی تنها با یک ضربه خواهد مرد. در میان مراحل این بازی اندروید و iOS، باس‌های مختلفی گنجانده شده که مخاطب با رعایت قوانین و استفاده‌ی درست از مکانیزم‌های بازی به راحتی شکستشان خواهد داد. این بازی موبایل را می‌توان گردشی در موزه‌ی تاریخ بازی‌های نقش‌آفرینی دانست که بدون شک برای مخاطبان قدیمی این سبک، بسیار جذاب است. با این حال بازی‌ ضعف‌هایی نیز دارد؛ مبارزات JRPGمانند بازی بی‌معنی و محدود بوده و معماعای بازی در برخی موارد اعصاب‌ خردکن می‌شوند، بخش طراحی شخصیت‌های بازی نیز نصفه و نیمه و محدود است. در مجموع تجربه‌ی این بازی را به مخاطبان بازی‌های نقش‌آفرینی و خصوصا کسانی که به بازی‌های کلاسیک این سبک علاقه و با آن‌ها خاطره دارند، پیشنهاد می‌کنیم. برای دانلود بازی Evoland برای اندروید و iOS میتوانید به Google Play و App Store مراجعه کنید.

 

پلتفرم‌ها: Android, iOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Macintosh operating systems, Linux, Xbox One

قیمت: ۴٫۹۹ دلار (‌اندروید‌)

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط