معرفی بازی موبایل Animal Crossing: Pocket Camp برای اندروید و iOS

به دنیایی شاید و پر از حیوانات مختلف خوش امدید
اندروید
Animal-Crossing

بازی‌های اندروید و iOS زیادی از حیوانات دوست داشتنی به عنوان کاراکترهای اصلی استفاده می‌کنند و دنیایی شاد خلق می‌کنند، به همین دلیل پیدا کردن یک عنوان خوب و ارزشمند در این بین کمی سخت است. بازی Animal Crossing: Pocket Camp یکی از عناوینی‌ست که اگر طرفدار بازی‌های Casual و آرامش بخش هستید، باید حتما آن را تجربه کنید. البته نباید این بازی را با عنوان Animal Crossing که بسیار منتظر و مشتاق تجربه آن روی کنسول Switch هستیم، اشتباه گرفت؛ اما Pocket Camp به نوع خود یک تجربه لذت بخش و Animal Cross گونه است.

قیمت بازی Animal Crossing: Pocket Camp: رایگان

پلتفرم‌ها: اندروید و iOS

ماهی گیری، شکار حشرات، چیدن میوه و حتی شخصی سازی کردن camper van مخصوص به خودتان، فقط بخش کوچکی از کارهایی است که می‌توانید در این بازی در حالی که برای تجربه کردن نسخه کامل‌تر آن بر روی Switch صبر می‌کنید، انجام دهید. هیچ یادآور آزار دهنده‌ای در مورد این که باید در این بازی پول واقعی خرج کنید وجود ندارد و حتی می‌توانید کمپ دوستتان هم سری بزنید و از انجا دیدن کنید.

اندروید

بازی Animal Crossing: Pocket Camp

وسایلی که دوست دارید را از بین ۱۰۰۰ قطعه وسیله و ۳۰۰ عدد لباس و وسایل تزئینی پیدا کنید و کمپ خود را با آن‌ها تزئین کنید. یک کافه سر باز بسازید یا این که یک میکروفون و چند گیتار را برای شروع یک فستیوال موسیقی فراهم کنید، حتی می‌توانید theme park مخصوص به خود را بسازید، در کل بازی Animal Crossing: Pocket Camp یک عنوان شاد و مفرح است، جایی که شما کمپ خود را ارتقا می‌دهید و درخواست‌های حیوانات دیگر را برای برقرای رابطه دوستانه با آن‌ها براورده می‌کنید. برای دانلود بازی Animal Crossing: Pocket Camp می‌توانید به App Store یا Google Play مراجعه کنید.

دسته بندی
پلتفرم هامطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط