معرفی بازی موبایل شاه دزد برای پلتفرم اندروید

یکی از بازی‌های موبایل ایرانی که در نمایشگاه TGC سال گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد، بازی زیبای شاه دزد برای پلتفرم اندروید بود
شاه دزد
بازی شاه دزد

یکی از بازی‌های موبایل ایرانی که در نمایشگاه TGC سال گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد، بازی زیبای شاه دزد برای پلتفرم اندروید بود. این بازی جذاب و نسبتا متفاوت یک عنوان پلتفرمر آنلاین است که با ترکیب مکانیزم‌ها و عناصر سبک پلتفرمر و بازی‌های مدیریت منابع آنلاین اندروید‌ چون بازی محبوب Clash of Clans تجربه‌ای متفاوت و سرگرم‌کننده را خلق می‌کند. در این بازی مخاطبان در نقش یک شاه دزد (دزدی که از دزدان می‌دزدد) قرار می‌گیرند.

اندروید

معرفی بازی موبایل شاه دزد برای پلتفرم اندروید

بازی شاه دزد به طور ساده به دو بخش غارت و دفاع تقسیم می‌شود. مخاطبان در بخش غارت به قلعه‌های پیش فرضی که توسط سازندگان بازی در آن قرار داده شده یا قلعه‌های دیگر مخاطبان حمله کرده و با گذر از تله‌ها و موانع مختلفی باید سعی بر یافتن صندوقچه‌ای شامد سکه، الماس و کارت‌های مخصوصی که قابلیت استفاده از تله‌های جدید را باز می‌کنند، کنند. بازی هر بار به صورت تصادفی مخاطب را در قلعه‌ی بازیکنان دیگر قرار می‌دهد. بخش دفاع نیز مخاطب را در سوی دیگر این معادله قرار داده و او باید با مجهز کردن و تقویت مکانیزم‌های دفاعی قلعه‌ی خود با تله‌ها و سایر موارد از غارت شدن آن به وسیله‌ی دیگران جلوگیری کند. تله‌های بازی تنوع بالایی دارند و یکی از دلایل تکراری نشدن بازی نیز همین مورد است. مخاطبان با پیشرفت در بازی شاه دزد می‌توانند شخصیت خود را تغییر دهند که می‌تواند انگیزه‌ای برای پیشرفت در آن باشد.

در این بازی مخاطبان در نقش یک شاه دزد (دزدی که از دزدان می‌دزدد) قرار می‌گیرند

بازی از منظر گرافیکی و صوتی نیز در سطح خوبی قرار دارد. استودیوی سازنده‌ی بازی، کاریزما، با مشخص کردن قالب ظاهری کلی بازی، طراحی‌های مناسبی را انجام داده و اثری چشم‌نواز را خلق کرده است. صدا پیشگی بازی نیز از برخلاف بسیاری از بازی‌های ایرانی رضایت‌بخش است و به شخصیت‌های بازی عمقی، هر چند اندک، می‌بخشد.

در مجموع بازی موبایل شاه دزد برای پلتفرم اندروید را می‌تواند اثری خوب و در حد و اندازه‌های رقابت با عناوین جهانی دانست. برای دانلود بازی شاه دزد می‌توانید به کافه بازار مراجعه نمایید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط