مشکل اتصال به پلی استیشن در PS4 | ارور Ws-37403-7

به نظر می‌رسد که امروز یکی از روزهای بد سونی باشد، اگر شما نمی‌توانید از طریق کنسول PS4 به اکانت پلی استیشن متصل شوید و مشکل اتصال به پلی...
PS4

به نظر می‌رسد که امروز یکی از روزهای بد سونی باشد، اگر شما نمی‌توانید از طریق کنسول PS4 به اکانت پلی استیشن متصل شوید و مشکل اتصال به پلی استیشن در PS4 دارید و ارور Ws-37403-7 را دریافت می‌کنید، آرامش خود را حفظ کنید زیرا که شما تنها نیستید. خیلی از مردم اکنون این مشکل را دارند (از جمله خود من) پس نگران نباشید.

اگر ارور Ws-37403-7 را دیدید چکار کنید؟

در حقیقت کاری از دست شما ساخته نیست و هر کسی به طرق مختلفی با این ارور مواجه می‌شود. برخی از مردم می‌گویند که نمی‌توانند چیزی را لود کنند، برخی دیگر ذکر کرده‌اند که اشتراک PS Plus آن‌ها منقضی شده و یا اصلا ندارند (در صورتی که مطمئن هستند که هنوز اشتراک آن‌ها منقضی نشده است) پس اگر شما مطمئن هستید که هنوز مشترک این سرویس هستید نگران نباشید زیرا سیستم چیزی را فراموش نکرده است، اگر به شبکه PSN متصل هستید می‌توانید از طریق گزینه Settings به قسمت Account management بروید و گزینه آخر که Restore Licenses است را انتخاب کنید، زیرا برخی از مشکلات با این گزینه حل می‌شوند، در صورتی که کل شبکه مشکلی نداشته باشد و مشکل همگانی نباشد.

به همین دلیل فعلا صبر پیشه کنید و منتظر باشید که سونی این مشکل را حل کند و همینطور حواستان به اکانت توئیتر سونی باشد زیرا سونی در توئیتی به این مشکل اشاره کرده است و اکنون سعی در حل این مشکل دارند.

همینطور همان گونه که در توئیت اکانت سونی ذکر شده است، هر چند وقت یکبار به آدرس status.playstation.com مراجعه کنید و چند ساعت دیگر دوباره برای Log in کردن تلاش کنید. همینطور چک کنید که آیا آپدیت منتشر شده برای کنسول یا خیر.

دسته بندی
اخباراخبار بازیپلتفرم هاپلی استیشنمطالب

2 دیدگاه

مطالب مرتبط