محبوب‌ترین تیم‌های بازی Leauge of Legends در سال ۲۰۱۸

بررسی تیم‌های محبوب بازی LOL

بازی Leauge of Legends درحال حاضر یکی از رشته‌های پرطرفدار Esport محسوب می‌شود و طرفداران زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی محبوب‌ترین تیم‌های این بازی بپردازیم. با ایستگاه بازی همراه باشید.

LoL

میزان محبوبیت تیم‌های بازی league of Legends یا LoL

همانطور که مشاهده می‌کنید، محبوب‌ترین تیم با اختلاف، تیم Fnatic است. این تیم در فصل گذشته نه تنها در منطقه خود عملکردی قدرتمند از خود نشان داد، بلکه در سطح جهانی هم درخشان ظاهر شد. در فینال مسابقات The World Championship به مصاف تیم IG رفت و توانست یکی از بهترین نتایج خود را طی این بازی ثبت کند و به قهرمانی اولین فصل از این مسابقات برسد.

به عنوان دومین تیم راه‌یافته به فینال، Invictus Gaming نتوانست آنطور که باید و شاید توجه مخاطبین را به خود جلب کند. به نظر می‌آید هنوز پلتفرم‌های چینی جدی گرفته نمی‌شوند. با وجود عملکرد درخشان در سطح بین المللی و به عنوان یکی از دو تیم حاضر در فینال World Championship، این تیم رتبه دهم را در میان مخاطبین کسب کرد.

در این رده بندی ۴ تیم کره‌ای به صورت همزمان دیده می‌شوند. این درحالی است که نتایج این تیم‌ها در آخرین تورنومنت در فصل هشتم، به این اندازه خوب نبوده اما باعث نشده تا این تیم‌ها نتوانند حدود نیمی از تیم‌های لیست را به خود اختصاص دهند. در همین حین، از هرکدام از مناطق چین، اروپا و آمریکای شمالی تنها دو تیم در این لیست حضور دارند.

 

محبوب‌ترین تیم با اختلاف، تیم Fnatic است. این تیم در فصل گذشته نه تنها در منطقه خود عملکردی قدرتمند از خود نشان داد، بلکه در سطح جهانی هم درخشان ظاهر شد.

نتایج تیم RNG بسیار سوپرایز کننده هستند. Royal Never Give up همچنان محبوب‌ترین تیم چینی در خارج از منطقه خود هستند. این تیم یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های بازی LOL است و تاریخچه طولانی در این عرصه دارد. این تیم همچنین باعث افتخار آفرینی کشورش در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۶ شد. سال گذشته این تیم به قهرمانی مسابقات MSI Championship رسید. به نظر می‌رسید که بینندگان و مخاطبین این ورزش، ارزش کار‌های این تیم را درک می‌کنند و همواره بازدید‌های مسابقات این تیم آمار بالایی دارند.

LoL

نمایی از بازی LoL

در کنار همه این‌ها، این رده‌بندی تنها برای مقایسه محبوبیت تیم‌ها نیست و می‌توان میزان محبوبیت مناطق مختلف را هم از آن فهمید. برای مثال، LCK همیشه توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. علت این، علاقه زیاد مخاطبین به منطقه کره، دستاورد‌ها و عملکرد‌های عالی تیم‌های این منطقه است. درکنار این‌ها، این منطقه به عنوان مرکز اصلی طراحی تاکتیک‌های غیر معمول و ایده‌های جدید در مسابقات جهانی است.

LCS هم اما مخاطبین خاص خود را دارد که همزمان با گذر زمان، افزایش می‌یابند. این افزایش خطی، طی دو فصل گذشته و مخصوصا هنگام موفقیت لیگ جدید European Union به صورت واضح مشخص بوده است.

 

دسته بندی
Esportکامپیوترمطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط