فیلم Thor: Love and Thunder پیش از نگهبانان کهکشان ۳ رخ می دهد

کارگردان قسمت سوم Guardians of the Galaxy فعلا مشغول است
Thor: Love and Thunder
Thor: Love and Thunder

طبق گفته جیمز گان (James Gunn)، کارگردان فرانچایز نگهبانان کهکشان، داستان فیلم Thor: Love and Thunder قبل از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 رخ خواهد داد و همچنین پیش از آن اکران خواهد شد. طی مراسم کامیک کان ۲۰۱۹ در پنل مارول، کوین فایگی پروژه های متعدد فیلم و سریال فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را فاش کرد و یکی از بزرگترین غافلگیری‌های این لیست، چهارمین قسمت از فرانچایز Thor بود.

تایکا وایتیتی برای کارگردانی فیلم بازمی‌گردد و احتمالا دوباره در نقش دوست ثور یعنی Korg ظاهر خواهد شد. پس از موفقیت فیلم Thor: Ragnarok، کریس همورث و تسا تامپسون برای ایفای مجدد نقش‌های خود در قالب Thor و Valkyrie باز خواهند گشت و این در حالی است که ناتالی پورتمن پس از غیبت طولانی مدت خود در مارول، برای ایفای نقش دکتر جین فاستر و معشوقه ثور ظاهر می‌شود و این بار نقشی بزرگتر از پیش را برعهده دارد.

مطلب مرتبط: ناتالی پورتمن در فیلم Thor 4 نقش ثور مونث را دارد

داستان فیلم Thor: Love and Thunder پس از رویداد فیلم Avengers: Endgame رخ می‌دهد و همانطور که می‌دانیم، در نهایت ثور با نگهبانان کهکشان همراه شد تا در ماجراهای فضایی آنها شرکت کند. بسیاری از هواداران کنجکاو بودند که Thor 4 پس از قسمت سوم Guardians of the Galaxy اتفاق می‌افتد یا پیش از آن. حالا این موضوع روشن شد و زمانی که در اینستاگرام جیمز گان از او درمورد این موضوع پرسیده شد، او تنها یک پاسخ ساده داد: قبل از آن. پاسخ گان برای این سوال بسیار ساده و واضح بود، اما همچنان نمی‌دانیم که آیا ثور در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 حضور خواهد داشت یا تیم کهکشانی در قسمت چهارم Thor پدیدار می‌شوند.

این موضوع نشان می‌دهد که فرانچایز نگهبانان کهکشان دوران پرفراز و نشیبی را از زمان اخراج و دوباره استخدام شدن گان داشته است و این در حالی است که کارگردان سری اذعان دارد، فیلم‌نامه قسمت سوم را تهیه کرده است. حالا او پس از ماجراهایی که داشته، نمی‌تواند کارگردانی این فیلم را به سرعت آغاز کند و ابتدا باید زمان خود را برای دنباله فیلم Suicide Squad صرف کند. به هرحال برای یافتن پاسخ سوالات درمورد ماجراجویی جدید ثور، باید تا اکران فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۱۴ آبان (۵ نوامبر ۲۰۲۱) صبر کنیم.

دسته بندی
SDCC 2019اخبار سینمامارولمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط