فیلم Fast and Furious 9 | بازگشت Charlize Theron و Helen Mirren تایید شد

بازگشت شخصیت‌های Cipher و Magdalene به فرانچایز Fast & Furious!
fast and furious 9

وین دیزل تایید کرد که Charlize Theron و Helen Mirren به جمع بازیگران فیلم سریع و خشن ۹ بازمی‌گردند. با گذشت هر فیلم، فرانچایز Fast and Furious تنها لیست بازیگران بیشتری را ارائه می‌دهد. فیلم Fast Five بازیگر معروف Dwanye “The Rock” Johnson را به این مخلوط اضافه کرد، و هر بازیگری که از آن زمان به فیلم اضافه شده به نوعی یک بازیگر نام‌آشنا برای نقش‌های منفی فیلم بوده است. به طور مثال در فیلم Furious Seven آنتاگونیست (شخصیت منفی) این فیلم Deckard Shaw (با بازی Jason Statham)، به چیزی بیشتر از یک ضدقهرمان در فیلم The Fate of The Furious 2017 تبدیل شد. او هم‌اکنون به تیتر اسپین‌آف جدید این سری نیز راه پیدا کرده و در کنار Luke Hobbs (با بازی Dawnye Johnson) در فیلم Hobbs and Shaw ایفای نقش کرده است.

همچنین در فیلم Hobbs and Shaw شاهد حضور مادر Shaw یعنی شخصیت Medgalene (با بازی Mirren) نیز هستیم، که از فیلم Fate of the Furious وارد این فرانچایز شده است. Theron نقش خود را در سریع و خشن به عنوان شخصیت منفی Cipher ایفا کرده بود، یک تروریست سایبری که بعد از اینکه Dom (وین دیزل) نقشه‌ی شرور او را خراب کرده بود، سعی داشت تا دستگیر نشود. حال، تایید شده است که هر دوی این بازیگران به صورت رسمی در فیلم اصلی بعدی این سری حضور دارند.

شخصیت Cipher با بازی Charlize Theron

وین دیزل در صفحه‌ی اینستاگرام خود نیز در طی ویدیویی اعلام کرد که فیلم Fast and Furious 9 وارد سومین هفته از فیلم‌برداری خود شده است. او همچنین اعلام کرد که Mirren و Theron به فیلم برگشته‌اند و در آینده نیز “سوپرایزی” برای طرفداران این سری در نظر گرفته شده است.

احتمال حضور Theron به عنوان Cipher در اسپین‌آف جدید این سری وجود دارد!

گرچه قبلاً اعلام شده بود که قرار است Theron در نقش Cipher در فیلم اسپین‌آف Hobbs and Shaw ایفای نقش کند، ولی در نهایت تصمیم بر این شد که به کلی شخصی منفی این فیلم عوض شده و به جای Theron، این نقش را Idris Elba به عنوان Brixton برعهده بگیرد. اخیراً، خبرهایی از Universal به گوش می‌رسد که قصد دارد تا یک اسپین‌آف دیگر با محوریت نقش زن و حول Cipher تهیه و تولید کند. این احتمال وجود دارد که این نقشه جدید برای Cipher باشد تا نه تنها به عنوان تهدید سایبری در فیلم سریع و خشن ۹ بلکه در فیلم دیگری که هنوز اعلام نشده است نیز حضور داشته باشد (می‌تواند Fast and Furious 10 و یا اسپین‌آف دیگری باشد). در هر صورت، کاملاً عقلانی است که Cipher به بازی برگردد؛ این کاراکتر، Elena Neves (با بازی Elsa Pataky) – مادر بچه‌ی Dom – را در فیلم Fate of the Furious به قتل رسانده، پس منطقی است که بگوییم Dom و Cipher هنوز کارهای ناتمامی با هم دارند.

مطلب مرتبط: تریلر نهایی فیلم Fast & Furious: Hobbs & Shaw

Mirren نیز قبل از اینکه وارد این فرانچایز شود، طرافدار سری سریع و خشن بوده است، و به طور واضح از تجربه آخرین فیلم این سری آنقدری لذت برده است که در فیلم‌های Hobbs and Shaw و Fast and Furious 9 نیز ایفای نقش می‌کند. Mirren اینگونه گفته است:

اگر دوباره در نقش Magdalene حضور پیدا کردم، دوست دارم تا رانندگی کنم.

پس تماشاچیان احتمالا باید شاهد ماشین‌رانی این شخصیت در فیلم جدید باشند. به علاوه، از آنجایی که Johnson و Statham در فیلم سریع و خشن ۹ حضور ندارند، Mirren تنها امید برای قوی کردن ارتباط بین دو فیلم آینده‌ی این سری محسوب می‌شود.

فیلم اسپین‌آف Hobbs and Shaw در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۹۸) در آمریکا برروی پرده‌ی سینماها می‌رود. این فیلم جدا از خط اصلی داستانی فرانچایز سریع و خشن روایت می‌شود. شما طرفدار این سری محبوب هستید؟ دیدگاه خود را درباره آینده این فرانچایز در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط