فاز آلفای بازی Call of Duty: Modern Warfare شروع شد

بازی Call of Duty: Modern Warfare  برای PC, PS4 و Xbox One در تاریخ 25 اکتبر منتشر می‌شود.
Call of Duty
Call of Duty Modern Warfare

کمپانی Activision و Infinity Ward اخیرا اعلام کردند که افرادی که PS4 دارند می‌توانند به یک آلفای انحصاری مد بازی Call of Duty: Modern Warfare ۲v2 Gunfight دسترسی پیدا کنند. اکنون می‌توانید این آلفا را از PlayStation Store دانلود کنید. افرادی که در آمریکا، اروپا، خاورمیانه، استرالیا و نیو زیلند قرار دارند می‌توانند اکنون این بازی را با حجم ۳۵ گیگ دانلود کنند. این آلفا از ۲۳ اوت شروع می‌شود و تا ۲۵ اوت ادامه دارد، همچنین برای بازی کردن نیازی به PS Plus ندارید.

مد Gunfight دو تیم دو نفره رو در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. هر دو تیم از یک سری اسلحه مشابه بهره می‌برند و هر دو راند این اسلحه‌ها تعویض می‌شوند—همینطور مکان ظاهر شدن (Respawn).  هدف این مد از بین بردن تیم حریف است.

 

این آلفا از ۲۳ اوت شروع می‌شود و تا ۲۵ اوت ادامه دارد، همچنین برای بازی کردن نیازی به PS Plus ندارید.

 

اگر دو تیم نتوانستند در زمان معین شده همدیگر را بکشند، یک پرچم ظاهر شده و هر تیم ۱۰ ثانیه فرصت دارد تا دستش به پرچم مورد نظر برسد. ۵ نقشه در زمان آلفا در دسترس قرار می‌گیرند: Docks, King, Pine, Speedball و Stack.

نقشه‌های Docks و Speedball به صورت اختصاصی در آلفا حضور دارند. بیشتر نقشه‌ها بجز Docks در یک زمین تمرین صورت می‌پذیرند. Docks در یک بندر کشتی در لندن قرار دارد، King در یک انبار، Pine در یک جنگل، Speedball در جایی که شبیه به یک زمین Paintball است و Stack در صحرا.

بازی Call of Duty: Modern Warfare  برای PC, PS4 و Xbox One در تاریخ ۲۵ اکتبر منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط