شخصیت جدیدی برای بازی Apex Legends معرفی خواهد شد

بر اساس اطلاعات موجود در استور پلی‌استیشن شخصیت دیگری طی 12 هفته‌ی آینده به بازی اضافه خواهد شد.

قهرمان بعدی بازی Apex Legends پیش از پایان نخستین بازی این بازی سبک Battle Royale معرفی خواهد شد.

این در حالی است که جدیدترین شخصیت این بازی، Octane، به تازگی به بازی اضافه شده است. حال مشخص شده است که او تنها شخصیت اضافه شده توسط Wild Frontier Pass بازی Apex Legends نخواهد بود. بر اساس اطلاعات موجود در استور پلی‌استیشن شخصیت دیگری طی ۱۲ هفته‌ی آینده به بازی اضافه خواهد شد.

توضیحات این بازی در استور پلی‌استیشن به این شرح است: “دو شخصیت و سلاحی جدید در جریان فصل کنونی به بازی اضافه خواهند شد.” علاوه بر این مشخص شده است که در راستای افزایش نبوغ و خلاقیت مورد نیاز مخاطبان در نبردهای استراتژیک بازی Apex Legends تعداد آیتم جدید نیز به آن اضافه خواهد شد.

همان‌طور که انتظار می‌رود سازندگان بازی اطلاعات چندانی از این موارد بروز نداده‌اند و مشخص نیست که آیا در تمامی فصل‌های بازی دو شخصیت به آن اضافه می‌شوند یا خیر. علاوه بر این آن‌ها به مخاطبان بازی هشدار داده‌اند که توجه چندانی به شایعات بازی نداشته باشند. آن‌ها ادعا می‌کنند که این شایعات که بر اساس تجزیه‌ی فایل‌های بازی آغاز می‌شوند به دلیل قدیمی بودن یا حذف شدن تعدادی از آن‌ فایل ها اعتبار چندانی ندارند. با توجه به واکنش متوسط مخاطبان و منتقدان نسبت به Battle Pass بازی باید دید که آیا سازندگان تغییری در آن به وجود خواهند آورد یا خیر.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسبازی Apexپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط