شایعات مبنی بر حضور Brie Larson، ستاره‌ی فیلم Captain Marvel در پنج عنوان دیگر MCU

Brie Larson بازیگر نخستین فیلم Captain Marvel، ابرقهرمان دنیای سینمایی Marvel با ورود به باکس آفیس جهانی، رکوردهای متعددی را جا به جا کرد. اخیراً شایعات زیادی مبنی بر...

Brie Larson بازیگر نخستین فیلم Captain Marvel، ابرقهرمان دنیای سینمایی Marvel با ورود به باکس آفیس جهانی، رکوردهای متعددی را جا به جا کرد. اخیراً شایعات زیادی مبنی بر حضور پررنگ تر کاراکتر Carol Danvers در آینده‌ی MCU به گوش می‌رسد. بر اساس گزارش We Got This Covered، لارسن احتمالاً در بیش از پنج فیلم از پروژه‌های آینده‌ی Marvel حضور خواهد داشت. این خبر تا کنون توسط Larson یا Marvel به صورت رسمی تأیید یا تکذیب نشده اما با توجه به این این Larson قبلاً  هم اخبار مربوط به قرارداد ۷ فیلم مختلف با مارول را تأیید و سپس عدم پذیرش قرارداد توسط خودش را اعلام کرده بود، باید این شایعات را جدی گرفت.

Larson تا کنون در فیلم اختصاصی Captain Marvel و Avengers: Endgame حضور داشته از از طرفی انتظار می‌رود در فاز چهارم پروژه‌های سینمایی مارول، یک مجموعه‌ی کامل از سری Captain Marvel را شاهد باشیم. از سوی دیگر احتمال حضور او در عناوینی مانند Eternals و Guardians of the Galaxy Vol.3 بسیار بالاست. لذا انتظار حضور Captain Marvel با نقش آفرینی Brie Larson در پنج فیلم بیشتر کاملاً به جاست.

 

این امکان نیز وجود دارد که این سری در بازه‌ی زمانی پسا Endgame قرارگرفته باشد

 

اگر لارسن در این فیلم‌ها حضور نداشته باشد، احتمالاً دفعه‌ی بعد او را در ادامه‌ی فیلم‌های سری Captain Marvel ببینیم. فیلم‌هایی که دوران اتفاق افتادن داستان آن‌ها فعلاً مشخص نیست. آیا شاهد اتفاقات پس از Endgame خواهیم  بود، یا اینکه مجدداً به عقب بازخواهیم گشت؟ در پایان قسمت اول این فیلم، کارهای ناتمام بسیاری باقی مانده بودند. چراکه هنوز Carol قرار است به کمک Skrull ها رفته و با سرنگونی امپراطوری Kree، خانه‌ی جدیدی برای آن‌ها مهیا کند.

لذا هنوز موضوعات زیادی در زمان‌های پیش از Endgame برای پرداختن به آن‌ها باقی مانده است. اما از آنجایی که Carol می‌تواند پس از اتفاقاتی که با Thanos رقم زده شد، داستان Skrullها را دنبال کرده باشد، این امکان نیز وجود دارد که این سری در بازه‌ی زمانی پسا Endgame قرارگرفته باشد. شاید این اولین قدم رو به جلو به در راستای طراحی یک حمله‌ی مخفیانه باشد.

از طرفی می‌توان کاپتان مارول را در هر عنوانی که در آینده قرار است از سری Avengers ساخته شود، متصور شد. (خطر اسپویل!!!) کاپتان مارول، با پایان خط داستانی قهرمانانی مانند Iron Man، Black Widow و Steve Rogers طبیعتاً به عنوان یکی از نامزدهای اصلی رهبری Avengers مطرح است. در هر حال، صرف نظر از تعداد قراردادهای لارسون با Marvel، بی صبرانه منتظر بازگشت مجدد Captain Marvel به پرده‌ی نقره‌ای هستیم و همچنین امیدواریم که مدت‌ها از حضور این کاراکتر جذاب دنیای MCU لذت ببریم.

مطالب مشابه: تمامی فیلم‌های Marvel که در سال ۲۰۱۹ و بعد از آن

منبع: Comicbook

دسته بندی
اخبار سینمامطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط