سریال The Witcher | چرا شمشیر دوم کاراکتر Geralt حذف شده است؟

چرا Henry Cavill در نقش Geralt از سریال The Witcher همانند نسخه‌ی اوریجینال این کاراکتر دو شمشیر حمل نمی‌کند؟
The Witcher
The Witcher

چرا کاراکتر Geralt در سریال اقتباسی The Witcher برخلاف  نسخه‌ی اوریجینال خود، تنها یک شمشیر را با خود حمل می کند؟ این سوالی است که برای برخی از کاربران بازی Witcher به وجود آمده است. سریال جدید Netflix داستان سه کاراکتر Geralt (Cavill)، Yennefer و Ciri را دنبال می‌کند. سرنوشت  این شخصیت‌ها، در طول داستان به نوعی باهم گره می‌خورد. هریک از آنها، از یک نیروی جادویی منحصر به فرد برخوردارند که در از بین بردن موجودات افسانه‌ای از آن استفاده می‌کنند. یکی از ویژگی های خاص کاراکتر Geralt در داستان Witcher، استفاده از دوشمشیر به صورت همزمان است که این امر در ذهن هواداران قدیمی The Witcher به عنوان مشخصه ی اصلی این کاراکتر نقش بسته است. اما در تصاویر جدید سریال نتفلیکس مشاهده می‌کنیم که این شخصیت تنها یک شمشیر را با خود به همراه دارد.

سریال The Witcher از سری کتاب‌های همین عنوان، نوشته‌ی Andrezj Sapkowski اقتباس شده است. ( البته نیم نگاهی نیز به بازی ویدیویی Witcher محصول استودیوی CD Projekt Red دارد.)

در کتاب‌های مرجع این داستان، Geralt یک شکارچی هیولای ماهر است که از سلاح‌های قدرتمندی استفاده می کند. فعلاً اطلاعات معتبری درمورد دشمن و رقیب اصلی Geralt در سریال netflix در دست نیست، اما با اطلاع از نوع سلاح هایی که این کاراکتر در سریال حمل می کند، می‌توان سرنخ‌هایی را درباره این موضوع به دست آورد.

مطالب مرتبط: تصاویر رسمی از سریال The Witcher منتشر شد

تفاوت‌های زیادی بین Geralt های سریال Netflix، رمان Sapkowski و بازی CD Projekt وجود دارد اما عدم حضور شمشیر دوم Geralt در تصاویر منتشر شده از این سریال احتمالاً مهم‌ترین وجه تمایز آن با بازی Witcher خواهد بود. یکی از اولین تصاویری که از سریال جدید Netflix منتشر شده این موضوع را تأیید می‌کند که این سریال تمرکز خود را بر روی کتاب Sapkowski معطوف کرده است چراکه در این کتاب نیز Geralt با یک شمشیر مبارزه می‌کند. بر خلاف بازی ویدیویی مربوطه که شمشیر دوم Geralt همواره همراه اوست، در کتاب می‌خوانیم که این شمشیر در خورجین Roach، اسب Geralt، قرار می گیرد. تصاویر نتفلیکس هنوز وجود Roach در سریال را تأیید نکرده اما احتمال این اتفاق خیلی بالاست. لذا احتمالاً در سریال نیز، شمشیر دوم، به همراه اسب حمل می‌شود.

 

در کتاب می‌خوانیم که این شمشیر در خورجین Roach، اسب Geralt، جای می‌گیرد.

 

The Witcher

Geralt در بازی The Witcher

بنابر این می‌توان این مطلب را به عنوان پاسخی بر عدم حضور شمشیر دوم در تصاویر نتفلیکس از Geralt در نظر گرفت اما شاید این قضیه همچنان دلیل قانع کننده‌ای برای کاربران بازی The Witcher نبوده باشد. از این رو تأیید حضور Roach و شمشیر دوم در سریال احتمالاً این مسئله را به سرعت حل کند. در صورت عدم حضور Roach در سریال، احتمال این که Ciri، پادوی Geralt این شمشیر را همراه داشته باشد نیز وجود دارد. در کتاب‌ها، می‌خوانیم که بعضا سایر witcherها شمشیر Ciri را حمل می‌کنند و در هنگام نیاز آنرا به او می‌رسانند. از طرفی احتمال دارد که Netflix برخی از بخش‌های داستان را تغییر دهد. مثلاً هنگامی که Ciri تحت حمایت Geralt قرار می‌گیرد، از شمشیر دوم او استفاده کند. این حالت‌ها می‌توانند توضیحی برای نبود شمشیر دوم در ادامه‌ی سریال باشند.

بادر نظر گرفتن تمامی این موارد، می‌توان گفت که با وجود این که Geralt در تصاویر سریال The Witcher تنها یک شمشیر را به همراه دارد، نمی‌توان گفت که شمشیر دومی درکار نیست. Netflix اصرار دارد تا سریال خود را بیشتر بر اساس کتاب Sapkowski دنبال کند لذا به نظر می‌رسد در اخبار آینده‌ی این سریال، شمشیر دوم را به زودی ببینیم.

مطالب مرتبط: زمان انتشار سریال The Witcher توسط Netflix تغییر کرد

 

منبع : Screenrant

دسته بندی
اخبار سینماسریالمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط