سریال Game of Thrones | اطلاعاتی درمورد نبرد Winterfell

چه کسی زنده می‌ماند و چه کسی کشته خواهد شد
© HBO

سریال Game of Thrones طی هفت فصل، بزرگترین سکانس‌های نبرد را در تاریخ سریال‌های تلویزیونی را به ارمغان آورده است. از قسمت‌هایی تاکنون که چنین سکانس‌های بزرگی را شامل شده‌اند، می‌توان Blackwater ،Watchers on the Wall ،Hardhome ،Battle of the Bastards ،The Spoils of War و Beyond the Wall را نام برد که بسیار در ذهن مخاطبان جای گرفته است. حال آخرین نبرد بزرگ که قرار است در فصل هشتم رخ دهد، بزرگترین نبرد اعلام شده خواهد بود و اطلاعاتی درمورد این سکانس طولانی، اخبار خوب و بدی را درمورد سرنوشت قهرمانان و شروران سریال نیز به همراه دارد.

خبرهای خوب حاکی از آن است که شخصیت‌های جان اسنو با بازی کیت هرینگتون (Kit Harington)، دنریس تارگریان با بازی امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، آریا استارک با بازی میسی ویلیامز (Maisie Williams)، سانسا استارک با بازی سوفی ترنر (Sophie Turner)، برین از تارث با بازی گوئندولین کریستی (Gwendoline Christie) و تیریون لنیستر با بازی پیتر دنکلیج (Peter Dinklage) کسانی هستند که از زنده ماندن آنها تا پایان نبر مطمئن هستیم و این خبر گزارشی است که از مجله هفتگی Entertainment منتشر شده است. از طرف دیگر، مشخص نیست کدام یک از بازیگران دیگر سریال قرار است از این نبرد جان سالم به در برند و تا پایان مخاطبان را همراهی کنند. این باعث می‌شود تا آمار نجات یافتگان از نبرد سنگین battle of Winterfell بسیار اندک بنظر بیاید و شاید حتی شاهد مرگ بسیاری از شخصیت‌ها باشیم.

نبرد battle of Winterfell قرار است با مضمون مقابله با رهبر وایت واکرها یعنی Night King و ارتش عظیم او، در یکی از اپیزودهای فصل هشتم سریال Game of Thrones رخ دهد و حتی عنوان آن اپیزود نیز بطور واضخ مشخص نشده است. اپیزود مذکور به کارگردانی میگوئل ساپوچنیک (miguel sapochnik) که در کارگردانی قسمت‌های Hardhome و Battle of the Bastards نیز دست داشت، تهیه می‌شود. دیوید بنیاف (David Benioff) و دن ویس (Dan Weiss)، سازندگان سریال در مصاحبه‌ای که پیش از این با Hollywood Reporter داشته اند، بیان کردند که این اپیزود بزرگترین کار ساپوچنیک تاکنون به شمار می‌رود. طبق گفته آنها، در فصل جدید با سکانس‌هایی روبرو می‌شویم که حتی از نبرد Battle of the Bastards نیز فراتر می‌رود و بصورت بسیار ماهرانه توسط ساپوچنیک کارگردانی شده است.

گزارشات اخیر نیز موضوعات مشابهی را روایت می‌کنند و قرار است شاهد فیلم‌برداری از جنبه‌های گوناگونی بازیگران باشیم. علاوه بر بازیگران ذکر شده در بالا، افراد دیگری نیز در این نبرد بزرگ حضور دارند که از آنها می‌توان به روری مک کان (Rory McCann) در نقش The Hound، لیام کانینگهام (Liam Cunningham) در نقش داووس، ایان گلن (Iain Glen) در نقش جورا مورمونت و جان بردلی (John Bradley) در نقش سموئل تارلی، اشاره کرد. همچنین جزئیات جالبی که از شخصیت سم بدست آمده حاکی از آن است که او نیز طی این نبرد شمشیر بدست خواهد شد. او صاحب افتخاری Heartsbane، شمشیر خانوادگی تارلی و ساخته شده از فولاد محکم والریانی است. حال سم نیز قرار است خود را بعنوان یک مبارز برجسته در میدان نبرد نشان بدهد.

با توجه به اطلاعات ذکر شده، تمامی اتفاقات مذکور، رویدادهای خوشایندی به نظر میرسند، اما هنوز نمی‌توان زیاد نسبت به اتفاقات آینده بسیار مطمئن بود و بسیار از شخصیت‌های موردعلاقه مخاطبان هنوز در صحنات اکشن نبرد بزرگ حضور دارند تا در نهایت درمورد زنده بودن یا مرگ آنها قضاوت کنیم. هر آنچه که قرار است برای لیست بازیگران محبوب اتفاق بیفتد، نمی‌توان با دید خوش بینانه به آن نگریست و همچنین دور از ذهن نیست که یک یا چند بازیگر، نقش نسخه زامبی خود را نیز ایفا کند و این موضوع بسیار هیجانات را بالا خواهد برد. فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۲۵ فروردین (۱۴ آوریل) منتشر خواهد شد.

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط