سریال Game of Thrones | مدت‌ زمان قسمت‌های فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت مشخص شد

طرفداران سریال Game of Thrones طی هفته‌های گذشته پیش‌بینی‌های زیادی در مورد مدت زمان قسمت‌های فصل پایانی این سریال می‌کردند و سرانجام HBO به این شایعات پایان داده است

چیزی تا پخش آخرین فصل سریال Game of Thrones باقی نمانده و این در حالی است که تاکنون اطلاعات بسیار کمی از ماجراهای این فصل مشخص شده است. اطلاعات مخاطبان از این فصل تنها محدود به یک تریلر و چندین تیزر کوتاه می‌شود. با این حال به تازگی طول قسمت‌های مختلف این فصل سریال بازی تاج و تخت مشخص شده است. طرفداران سریال Game of Thrones طی هفته‌های گذشته پیش‌بینی‌های زیادی در مورد مدت زمان قسمت‌های فصل پایانی این سریال می‌کردند و سرانجام HBO به این شایعات پایان داده است. طول قسمت‌های مختلف فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت به صورت زیر خواهد بود.

قسمت نخست (تاریخ پخش: ۱۴ آوریل): ۵۴ دقیقه

قسمت دوم (تاریخ پخش: ۲۱ آوریل): ۵۸ دقیقه

قسمت سوم (تاریخ پخش: ۲۸ آوریل): ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه

قسمت چهارم (تاریخ پخش: ۵ مه): ۱ ساعت و ۱۸ دقیقه

قسمت پنجم (تاریخ پخش: ۱۲ مه): ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

قسمت پایانی (تاریخ پخش: ۱۹ مه): ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

مدت زمان طولانی این قسمت‌ها نباید موجب تعجب مخاطبان شود. سازندگان سریال پیش از این عنوان کرده بودند که تعداد کمتر قسمت‌های این فصل به معنای کوتاه‌تر بودن آن نمی‌باشد. در حقیقت این فصل سریال Game of Thrones نسبت به مدت زمان ۴۴۰ دقیقه‌ی فصل هفتم تنها ۸ دقیقه کوتاه‌تر است و این در حالی است که از یک قسمت کم‌تر نیز تشکیل می‌شود.

با نزدیک‌ شدن هرچه بیشتر تاریخ پخش سریال بازی تاج و تخت، بحث‌ و پیش‌بینی‌های مخاطبان از وقایع سریال به داغ‌ترین حالت خود می‌رسند و این مسئله با مشخص شدن نام قسمت‌ها، پر تب و تاب‌تر نیز خواهد شد. برای مثال مخاطبان با توجه به مدت زمان طولانی قسمت سوم، پیش‌بینی کرده‌اند که نبرد وینترفل که یکی از حوادث مهم این فصل خواهد بود را شامل خواهد شد. در هر صورت برای اطمینان از این مسائل باید تا تاریخ ۱۴ آوریل و آغاز پخش سریال به انتظار بمانیم.

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختسریالسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط