سحر قریشی قصد دارد اولین فیلم خود را کارگردانی کند

فیلمی ملودرام به کارگردانی قریشی
سحر قریشی
سحر قریشی

سحرقریشی بازیگر تلویزیون و سینما، در حاشیه اکران فیلم ایکس لارج، از کارگردانی نخستین فیلم خود در سینما خبر داد و طی ۶ ماه دوم سال جاری، پشت دوربین نخستین فیلم‌ خود که یک ملودرام اجتماعی است، قرار خواهد گرفت. پیش از این، شایعه‌ای مبنی بر ممنوع‌التصویری سحر قریشی منتشر شده بود که او با تکذیب این موضوع، به ویکی‌سینما اعلام کرد:

قرار بود در سریال برادرجان بازی کنم. جلسه هم گذاشتیم، اما به دلیل طول کشیدن پروسه فیلم‌برداری و تداخل آن با سفری ‌که پیش رو داشتم، نتوانستم در این سریال زیبا بازی کنم.

او همچنین در مورد فیلم رقص روی شیشه و همکاری خود با این سریال نمایش خانگی گفت:

۶ ماه با این پروژه قرارداد داشتم اما تنها چند روز بیش‌تر از من استفاده نشد و نقش مرا گرفتند. چندین‌ پیشنهاد بازی را در این مدت از دست دادم. ۲۸ میلیارد هم در این پروژه گم شده و چک‌های من و بسیاری از بازیگران هنوز پاس نشده و برگشت خورده است.

این موضوع در حالی است که سحر قریشی تاکنون صلاحیت خود را در عرصه کارگردانی سینما نشان نداده است و هیچ اطلاعاتی از تصمیمات او درمورد کارگردانی اولین فیلم خود در اختیار نداریم. در ادامه ویدیوی مصاحبه این بازیگر سینمای ایران را تماشا کنید و نظر خود را درمورد او با ما به اشتراک بگذارید.

مصاحبه سحر قریشی با رضا رشیدپور:

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط