رویداد TI9 | پروفایل تیم Infamous

تنها نماینده‌ی آمریکای جنوبی در The International 2019

آمریکای جنوبی، مدت‌هاست که به عنوان یکی از ضعیف‌ترین مناطق Dota 2 به شمار می‌رود. اما تیمی که امروز به معرفی آن می‌پردازیم، ثابت می‌کند که این مشکل به دلیل عدم وجود استعداد در این ناحیه نیست. با توجه به عدم صعود هیچ یک از تیم‌های ناحیه‌ی آمریکای جنوبی، از طریق امتیازات Dota 2 Pro Circuite، تیم Infamous تنها نماینده‌ی این ناحیه در The International 2019 خواهد بود. ایستگاه بازی، در فاصله‌ی چند روز مانده به برگزاری مسابقات TI9  به معرفی تیم‌های حاضر در این مسابقات می‌پردازد. با معرفی Team Infamous با ما همراه باشید.

INFAMOUS

Carry / Position 1: Hector Antonio “K1” Rodriguez

Mid / Position 2: Jean Pierre “Chris Luck” Gonzales

Offlane / Position 3: Adrian “Wisper” Cespedes Dobles

Support / Position 4: Elvis “Scofield” De la Cruz Pena

Hard Support / Position 5: Steven “StingeR” Vargas

DPC Standing: South America Qualifier; 24th; 66 points

Best DPC Result: Fourth: StarLadder Imba TV Dota 2 Minor

Infamous

Jean Pierre “Chris Luck” Gonzales

ترکیب تیم Infamous در لحظات پایانی و قبل از آغاز رقابت‌های صعود آزاد منطقه‌ای به طور کلی تغییر کرد لذا اگر هیچ یک از افراد این گروه را به خاطر نمی‌آورید، در این مورد حق با شماست. Infamous از زمان آغاز فصل جدید رقابت‌های DPC در سپتامبر ۲۰۱۸ تا ابتدای مسابقات Open Qualifiers در جولای ۲۰۱۹ نُه تغییر را در ساختار خود مشاهده می‌کند.

شاید بتوان آخرین تغییر در ترکیب Infamous را عجیب‌ترین مورد آن در نظر گرفت. بعد از عملکرد بسیار خوب Infamous در رقابت‌های EPICENTER Major شاکله‌ی اصلی این تیم از افراد غالباً اروپایی به بومی‌های آمریکای جنوبی تغییر کرد. Infamous به دلیل تغییر ترکیب کامل خود، و عدم برخورداری از اسپانسر، مجبور شد تا تحت نام دیگری (Team Anvorgesa) در این مسابقات شرکت کند. توجه داشته باشید که آن‌ها  با خروج Diego “Jericho” Rivera از گروه، Scofield را نیز جایگزین او کردند. به نظر می‌رسد که تغییر ترکیب در آمریکای جنوبی به هیچ وجه سر راست و ساده نیست.

ترکیب کنونی Infamous با حضور چهار بازیکن از کشور پرو و یک بازیکن از کشور بولیوی حالا بیش از پیش معرف منطقه‌ی مکانی خود است و با توجه به انتظارات پایین جامعه‌ی کاربران Dota 2 از نتایج Infamous، یک حضور تأثیرگذار و فراتر از انتظار، می‌تواند به ارتقای سطح Dota 2 در آمریکای جنوبی کمک زیادی کند. حالا دیگر باید با حضور حداقل یک تیم از هر ناحیه در DPC Minor، دو تیم در Major و حداقل یک تیم در کل تورنمنت The International، منتقدین سیستم Regin-Lock در انتخاب تیم‌های شرکت کننده از سرتاسر جهان باید سکوت کنند.

خب حالا اعضای این تیم چه کسانی هستند؟ تیم Anvorgesa تا حدودی در منطقه‌ی آمریکای جنوبی شناخته شده است. آن‌ها با حضور در فصل دوم مسابقات StarLadder Imba TV Dota 2 Minor موفق به کسب مقام چهارم شدند. هر سه بازیکن اصلی این تیم (K1,Chris Luck,Wisper) قبلاً و در تیمی به نام Majestic Esports با هم همبازی بوده‌اند. آن‌ها در مسابقات OGA Dota PIT Minor 2019 نیز مقام چهارم را کسب کردند.

اعضای تیم Infamous علاوه بر ارتباط  در تیم‌های Ancorgesa و Majestic Esports در چند سال اخیر بازی‌های زیادی را در کتار هم تجربه کرده اند. Scofield و Wisper تقریباً از اوایل فصل درکنار هم بوده اند و Scofield و StingeR نیز درمیان اعضای تیم از تجربه‌ی بیشتری در مسابقات بین المللی برخوردار اند. آن‌ها از اواخر سال ۲۰۱۷ در قالب تیم Infamous در کنار هم بازی کرده اند.

Chris Luck و K1 شاید در بین بازیکنان pub بیشتر شناخته شده باشند. آن‌ها تنها نزدیک به یک سال است که به بازیکنان حرفه‌ای Dota 2 پیوسته اند. با این حال، تنها در طول یک فصل از مسابقات DPC عملکرد قابل قبولی داشته اند. این دو بازیکن به نوعی استعدادهای ناشناخته‌ی Infamous محسوب می‌شوند و تیم‌های دیگر نیز از این موضوع آگاه هستند.

اعضای تیم Infamous به عنوان یک تیم پنج نفره، تنها در مسابقات انتخابی منطقه‌ی آمریکای جنوبی در TI9 در کنار هم حضور داشته اند. آن‌ها دعوتنامه‌ی مستقیم حضور به عنوان Qualifier را دریافت کرده‌اند از این رو بخش open qualifier را رد کرده و در آن شرکت نکرده‌اند. آن‌ها با پیروزی در برابر Thunder Predator در دور گروهی و دو پیروزی در برابر paiN Gaming در پلی آف، عملکرد بسیار خوبی در close qualifier داشته‌اند. آن‌ها از طریق دو اسپانسر بسیار ضعیف حمایت می‌شوند و K1 و Chris Luck رهبری گروه آن‌ها را بر عهده دارند.

نظم می‌تواند کلید موفقیت تیم Infamous در مسابقات امسال باشد. K1 در مصاحبه‌ای با VPEsports درباره‌ی آماده سازی Anvorgesa برای حضور در مسابقات StarLadder Imba TV Dota 2 Minor می‌گوید:

” ما به معنای واقعی کلمه، یک تیم نبودیم؛ ما پنج دوست بودیم که در کنار هم Dota بازی می‌کردیم. به عنوان مثال، قبل از حضور در تورنمنت، ما حتی یک bootcamp نداشتیم. ما از خانه‌های همدیگه در پرو با هم تمرین می‌کردیم. ما تاکتیک‌های زیادی نداشتیم و نقشه‌های ما بیشتر از توانایی‌های شخصی ما نشأت می‌گرفت. بیشتر اوقات کاپیتان ما فکر می‌کرد که در این موقعیت چه تصمیمی بگیریم.”

خوشبختانه در Infamous اعضای تیم TI9 را جدی‌تر می‌گیرند. اما این که این موضوع موجب موفقیت گروه می‌شود یا برعکس، مشخص نیست. اما افزایش تاکتیک‌ها و گسترش توانایی‌های آن‌ها می‌تواند Infamous را در برابر تیم‌های با تجربه‌ کمتر قابل پیشبینی کند. به هر حال، نقاط قوت Infamous را می‌توان  پیشرفت و تکیه بر بازیکنان با استعداد این تیم برآورد کرد. حالا باید دید که Infamous می‌تواند بین این دو توازن برقرار کند یا نه؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد تیم‌های شرکت کننده در TI9 از لینک‌های زیر استفاده کنید.

رویداد TI9 | پروفایل تیم Liquid

رویداد TI9 | پروفایل تیم Keen Gaming

دسته بندی
EsportTI9مطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط