راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 : چگونه پوست‌های حیوانات را بفروشیم

به همراه نکات مفید دیگر بازی Read Dead Redemption 2
بازی Red Dead Redemption 2

احتمالا در بازی Red Dead Redemption 2  شما بیشترین زمان خود را صرف شکار کردن می‌کنید. با این کار هم غذا بدست می‌آورید و هم برای ساختن لباس‌ها، ارتقای کمپ و بدست آوردن پول منبع بدست می‌اورید. در حالی که حداقل چند سِنتی برای هر چیزی که می‌فروشید (بدون در نظر گرفتن کیفیت پوست) بدست می‌آورید، اگر می‌خواهید که شکار کردن را به یک منبع درآمد خوب تبدیل کنید باید در نحوه شکار کردنتان اندیشه کنید.

در این راهنما به شما در فروختن پوست و جنازه حیواناتی که شکار کردید کمک می‌کنیم و سپس نحوه بدست آوردن پول و درآمد را از راه شکار کردن به شما آموزش می‌دهیم.

کجا پوست و بقیه قسمت‌های حیوانات را در بازی Red Dead Redemption 2  بفروشیم

بازی Red Dead Redemption 2

 

بیاد داشته باشید که همواره شما می‌توانید گوشت و پوست و دیگر اجزای حیوانات را به Pearson، قصاب کمپ تحویل دهید. با این کار کمی به درآمد کمپ کمک می‌کنید و همچنین قابلیت ارتقای بصری کمپ را پیدا می‌کنید.

اما اگر به دنبال در آوردن کمی پول باری خود هستید، باید اجزای حیوانات را به قصاب‌ها یا Trapperها بفروشید. قصاب‌ها ار می‌توانید در اکثر شهرها از جمله Valentine, Strawberry, Rhodes, Saint Denis, Blackwater و Tumbleweed پیدا کنید. در نقشه به دنبال عکس یک ساطور بگردید.

بازی Red Dead Redemption 2

در بازی Red Dead Redemption 2 فقط یک Trapper وجود دارد، اما او همیشه در حال حرکت و مسافرت است، او یک مکان ثابت در شهر Saint Denis نزدیک به Fence همان شهر دارد. ولی دیگر موقعیت‌های او در دل طبیعت قرار دارند.

بازی Red Dead Redemption 2

مکان دیگر او در غرب و جنوب غربی Annesburg و شمال غربی Van Horn Trading Post درست روی مرز با Ambarino قرار دارد.

بازی Red Dead Redemption 2

یکی دیگر از موقعیت‌های Trapper روی یک تپه در شمال شرقی Riggs Station است.

بازی Red Dead Redemption 2

مکان دیگر Trapper در غربی‌ترین مکان نقشه در شمال Owanjila است.  شما او را در شمال غربی Strawberry در لبه غربی Big Valley میابید.

بازی Red Dead Redemption 2

آخرین مکان او تا اواخر بازی پنهان است تا این که به Blackwater برسید.

چگونه بیشتر درآمد کسب کنیم

اول از همه باید به کیفیت پوست خود توجه کنید. پوست‌های درجه یک از Good Pelts بیشتر می‌ارزند که مسلما از پوست‌های تک ستاره قیمت بیشتری دارند. شما تمام تمرکز خود را روی گرفتن پوست‌های سه ستاره بگذارید تا بیشترین پول را دریافت کنید.

پوست و دیگر اجزای حیوانات در مناطقی که آن حیوان کمتر یافت می‌شوند گران‌تر هستند. برای مثال شما برای یک پوست Alligator در منطقه West Elizabeth بیشتر پول می‌گیرید تا منقطه Lemoyne.

از همه وسیله‌ها برای شکار کردن در بازی Red Dead 2 بهره ببرید

چن نکته وجود دارد که شاید شکار کردن را برای شما آسان‌تر کند. شما می‌توانید از طعمه‌ها و Cover Scent Lotion برای پوشاندن بوی خود از شامه حیوانات استفاده کنید. همچنین برای شکار حیوانات مختلف از اسلحه مخصوص به هر کدام استفاده کنید، برای مثال برای کشتن یک Bison باید از Improved Arrow برای هدشات کردن آن‌ها یا برای رد شدن از پوست زخیم تمساح‌ها از تک تیراندازها استفاده کنید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

4 دیدگاه

مطالب مرتبط