راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 | پیدا کردن Harmonica در RDR 2

کامل کردن درخواست Sadie
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگ‌ترین عناوین جهان باز در دنیای بازی‌های ویدئویی است و مانند بقیه عناوین Rockstar استانداردهایا این سبک را چند سطح به جلو هل داد. این بازی پر است از جزئیات کوچکی که مانند تکه‌های یک پازل می‌مانند، زیرا اگر همه این‌ها را کنار هم قرار دهید یک تصویر کامل و زیبا دریافت می‌کنید، در واقع ترکیب این جزئیات ریز باعث بوجود آمدن یکی از بهترین بازی‌های تاریخ شده است.

Red Dead Redemption

Sadie در بازی Red Dead Redemption 2

یکی از این جزئیات درخواست‌هایی است که در کمپ بازی از شما خواسته می‌شود. اگر به کمپتان در این بازی وارد شوید و با افراد حرف بزنید، برخی از آن‌ها از شما درخواست یک وسیله خاص را دارند که بعضی از آن‌ها فقط در یک مکان خاص پیدا می‌شوند، مانند درخواستی که Sadie از شما دارد. او از شما می‌خواهد که یک Harmonica را برای او پیدا کنید و به او بازگردانید. در تصویرهای پایین مکان دقیق این هارمونیکا مشخص شده است.

 

شما Harmonica سِیدی را در Granger’s Hoggery پیدا می‌کنید. البته این کلمات را هیچ وقت بر روی نقشه پیدا نمی‌کنید اما در حین ماموریت “Noblest of Men, and a Woman” به آن جا سر می‌زنید. این مکان در شرق Flatneck Station  و جنوب Valentine قرار دارد.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط