راهنمای بازی Counter-Strike: Global Offensive | چگونه اکانت خود را به Prime ارتقا دهید؟

همه چیز درباره اکانت‌های prime
CSGO
CSGO

اگر به تازگی با بازی CS:GO آشنا شده باشید و به آن پرداخته باشید، احتمالا متوجه نکته اسرار آمیزی در قسمت Matchmaking بازی با عنوان Prime” matchmaking” برخورده‌اید. در این مطلب از سری مطالب راهنمای بازی Counter-Strike: Global Offensive، قصد داریم تا هرچیزی که لازم است درباره اکانت Prime بدانید را در اختیارتان قرار دهیم. با ایستگاه بازی همراه باشید.

اول از هرچیز، لازم نیست نگران پرداخت پولی باشید، این ویژگی بازی نیازی به خرج کردن پولتان ندارد. CS:GO Prime درابتدا در واقع یک سرویس تجربی بود که در اپریل ۲۰۱۶ معرفی شد. این سرویس در واقع حاصل تلاش‌های Valve برای ارتقای سطح matchmaking بازی است.

درواقع آن‌هایی که اکانتشان Prime است، هنگام Matchmaking در بین دیگر اکانت‌های Prime برایشان جستجو می‌شود. ایده کلی این طرح به این صورت است که آن‌هایی که اکانتشان Prime شده، بیشتر قابل اعتمادند و احتمال برخوردتان به یک چیتر یا بات و … در این حالت کمتر خواهد بود. بنابراین در حالت کلی، با شرکت در Prime Matchmaking، بازی بهتری را تجربه خواهید کرد.

درست است که همیشه هم این اتفاق نمی‌افتد و مسائل به صورت ایده‌آل خود پیش نمی‌روند، اما با همه این‌ها ارزش دارد که اکانت خود را به Prime ارتقا دهید چرا که چیزی از دست نمی‌دهید و در عین حال تجربه بهتری از Matchmaking بازی خواهید داشت.

CSGO wallpaper

CSGO wallpaper

ایده کلی این طرح به این صورت است که آن‌هایی که اکانتشان Prime شده، بیشتر قابل اعتمادند و احتمال برخوردتان به یک چیتر یا بات و … در این حالت کمتر خواهد بود.

در گذشته و قبل از رایگان شدن اکانت‌های کانتر، تنها راه کسب Prime، زمان گذاشتن روی بازی و بازی کردن بود. اما هم اکنون دو راه برای Prime کردن اکانت‌ها وجود دارد.

در ابتدا لازم است خاطر نشان کنیم که اگر شما قبل از رایگان شدن بازی اکانت داشتید، اکانت شما با هر سطحی به Prime ارتقا پیدا کرده است. اما اگر پس از این واقعه بازی کانتر را تهیه کرده‌اید، برای Prime کردن خود دو راه پیش رو دارید.

اول اینکه مانند گذشته در بازی وقت بگذارید و با رسیدن به سطح ۲۱ در بازی و همچنین اضافه کردن یک شماره موبایل معتبر به اکانت استیمتان، اکانتتان به Prime ارتقا خواهد یافت. البته این نکته را مدنظر داشته باشید که از هر شماره تلفن برای ارتقای یک اکانت به پرایم می‌توانید استفاده کنید.

راه دوم خرید Prime Status Upgrade است که با پرداخت مبلغ ۱۳٫۲۵ یورو، می‌توانید اکانت خود را به Prime ارتقا دهید.

این تمام چیزی بود که نیاز دارید تا از حالت Prime بازی کانتر بدانید. نظر شما درباره این حالت بازی چیست!؟

 

دسته بندی
Esportایکس باکسراهنما و آموزشکامپیوترورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط