راهنمای بازی Apex Legends | محل Loot Tickها

مکان‌هایی که می‌توانید در آن‌ها روبات‌های Loot Tick را پیدا کنید
Apex Legends
Apex Legends

درسرتاسر مپ بازی Apex Legends، تعداد زیادی روبات‌های کوچک وجود دارند که لوازم مختلفی در خود جای داده‌اند. به این روبات‌های کوچک Loot Tick می‌گویند. در این قسمت از راهنمای بازی Apex Legends می‌خواهیم به بررسی مکان‌هایی در بازی که قادر به یافتن Loot Tickها در آن‌ها هستید بپردازیم.

apex legends loot tick

Apex Legends loot tick

Loot Tickهای بازی Apex Legends جزو آن دسته از اجزای بازی‌اند که به احتمال زیاد تاکنون چندین بار هنگام کاوش در مپ بازی به آن‌ها برخورده‌اید. Loot Tickها ربات‌های موچک بامزه‌ای هستند که شکل سه گوشی دارند و در رنگ‌های طلایی یا بنفش می‌درخشند. از نظر ظاهری این ربات‌ها شباهت زیادی به Apex crates دارند. با نابود کردن این ربات‌ها، لوت‌های خوبی از آن‌ها بدست می‌آید. پیدا کردن این ربات‌ها در نقشه‌ی بازی می‌تواند گاهی کاری سخت باشد، به همین علت در ادامه قصد داریم تا به معرفی مکان‌هایی که می‌توانید آن‌ها را در آنجا بیابید بپردازیم.

متاسفانه، Loot Tickها در بازی Apex Legends، محل مشخصی ندارند و در هر بازی جای آن‌ها فرق می‌کند. از این نظر، Loot tickها را می‌توان شبیه به Fortnite llamas دانست. با این حال، درست است که هربار جای این روبات‌ها فرق میکند، اما خوشبختانه Loot Tickها فقط در نواحی مشخصی از نقشه بازی می‌توانند ظاهر شوند.

Loot Tickها عاشق ساختمان‌ها هستند. تقریبا غیر ممکن است که آن‌ها را بیرون از محوطه ساختمان و در فضای باز پیدا کنید. درعوض، آن‌ها همیشه در اطراف ساختمان‌ها دیده می‌شوند. هرچند این ویژگی باعث محدود شدن مکان آن نمی‌شود.

محل‌های معروفی که می‌توانید این ربات‌ها را پیدا کنید عبارتند از: زیرپله‌ها، بالای جعبه‌‌ها و همچنین روی پشت بام‌ها. تشخیص آن‌ها کار ساده‌ای است چرا که با توجه به لوتی که در آن‌ها وحود دارند به رنگ‌های بنفش یا طلایی می‌درخشند. رنگ بنفش برای لوازم Epic و رنگ طلایی برای لوازم Legendry است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، می‌توانید یک اسلحه کامل Legendry را پیدا کنید.

برای پیدا کردن راحت تر این ربات‌ها، خوب حواستان را به صدای اطراف جمع کنید. وقتی به این ربات‌ها نزدیک باشید، می‌توانید سروصدای این ربات‌ها را تشخیص دهید. اغلب در مکان‌های Bunker, Skull Town و Cascades می‌توانید دست کم یکی از این ربات‌ها را بیابید بنابراین برای شروع بد نیست به این مکان‌ها سری بزنید.

شماهم اگر مکان خاصی را می‌شناسید که احتمال یافتن Loot Tickها در آن‌ها زیاد است، با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط