راهنمای بازی Apex Legends | بهترین مکان ها برای فرود در بازی

معرفی مکان‌هایی برای شروع طوفانی و لوت کردن تجهیزات رده بالا!
Apex Legends

ما اولین نقشه بازی Apex Legends با نام Kings Canyon را تقریباً به مدت یک هفته جستجو کردیم تا بهترین مکان‌های بازی برای فرود را پیدا کنیم. این نقشه تعداد زیادی مکان جالب توجه دارد، اما کدام یک از این مکان‌ها بهترین گزینه برای فرود هستند؟ اجازه بدهید تا بهترین مکان‌های بازی برای شروع یک بازی طوفانی را به شما معرفی کنیم.

Relay

Apex Legends

نقشه relay

این مکان در گوشه شمال شرقی نقشه واقع شده است، Relay غالباً دارای اسلحه‌ها و زره‌های خوبی است و به جز زمان‌هایی که هواپیمای آغازی دقیقا از روی آن شروع به حرکت می‌کند، افراد زیادی معمولاً در این مکان فرود نمی‌آیند. از آنجایی که هنوز بازی Apex Legends در فصل‌های اولیه خود به سر می‌برد، داشتن فضا برای یافتن اسلحه‌ها و یادگیری استفاده از آن‌ها کلید برنده شدن در بازی هستند، و درواقع آسان‌ترین راه برای انجام آن، این است که به شما شلیک نشود.

Artillery

Apex Legends

نقشه Artillery

این مکان در سمت غربی Relay قرار دارد، Artillery محلی است که دو پناهگاه بزرگ و تعداد زیادی ساختمان پر از لوت‌های خوب، در آن واقع شده است. از آنجایی که به مرز نقشه بسیار نزدیک است به ندرت افراد زیادی در آن می‌بینیم، با این حال لوت زیادی برای چند تیم نیز در این مکان وجود دارد. در سمت غرب این محل، تونلی با چندین جعبه مهمات واقع شده است که دروازه‌ای در آنجا برای ورود به محیطی دیگر وجود دارد که در آن محل نیز چندین جعبه دیگر را نیز می‌توانید پیدا کنید. Artillery می‌تواند یکی از محبوب‌ترین نقاط ما باشد، چون چیزهای زیادی برای پیدا کردن در این مکان وجود دارد.

Supply Ship

Apex Legends

مکان Supply Ship در بازی Apex Legends

در آغاز بازی، هواپیمایی برای تجهیزات و مهمات وارد نقشه می‌شود. شما می‌توانید مکان فرود لوازم آن را ببینید و سپس به آنجا بروید تا از لوت آن جعبه مهمات استفاده کنید، این مکان هر دفعه وجود تجهیزات رده بالایی را برای شما تضمین می‌کند. البته همین نکته باعث می‌شود تا این محل، نقطه‌ی شلوغی برای فرود به حساب بیاید، مخصوصاً اگر نزدیک به مسیر هواپیمای اول بازی باشد. به این محل بروید تا شاهد مبارزات سخت باشید و بازی را طوفانی آغاز کنید.

Hydro Dam

Apex Legends

Hydro Dam منطقه بزرگی است که تمایل زیادی برای فرود در آن وجود دارد و نقطه‌ی محبوبی بین بازیکنان محسوب می‌شود، از آنجایی که این مکان دارای اتصالات زیادی به مناطق نزدیک خود است. در این مکان فرود بیاید تا چند Kill زودهنگام در بازی ثبت کنید، گرچه اگر سعی دارید تا از بازیکنان دیگر دوری کنید، امکان اینکه در سمتی از این محل تجهیزات خود را کامل کنید و تیم‌های دیگر متوجه حضور شما نشوند نیز وجود دارد. اگر قصد عبور از Hydro Dam را در اواسط بازی دارید، باید مراقب بازیکنانی باشید که در گوشه‌های این منطقه برای شما کمین کرده‌اند، چون در این محل نقاط کوری وجود دارد که دشمن می‌تواند در آنجا از دید شما مخفی بماند.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی Apex Legends | توضیح کامل دسته بندی مناطق بازی

Hot Zone

Apex Legends

در هر بازی، یک مکان تصادفی درون نقشه به عنوان Hot Zone تعیین می‌شود، و با علامت آبی رنگی مشخص می‌شود. این علامت به این معنا است که مکان اعلام شده، دارای بهترین سطح لوت و بالاترین شانس برای پیدا کردن تفنگ‌های عالی است. دقیقاً مانند Supply Ship، حضور لوت سطح بالا، حضور افراد زیادی در این مکان را نیز تضمین می‌کند. در این مکان شما می‌توانید چیزهای بینظیری را پیدا کنید، اما همیشه باید آماده‌ی مبارزه نیز باشید.

Market

Apex Legends

Market مرکزی‌ترین نقطه در نقشه بازی Apex Legends است، اما همین ویژگی باعث می‌شود تا بهترین نقطه برای فرود نیز باشد. احتمالاً باید با تیم‌های دیگر برای رسیدن به این نقطه رقابت کنید، ولی به محض ورود به بازار (Market) اصلی، معمولاً می‌توانید اسلحه‌ها و تجهیزات بسیار خوبی را پیدا کنید. مبارزه در این مکان بسیار تاکتیکی بوده، چون دو اتاق موجود در طرفین این محل، توسط منطقه‌ی باز و بزرگی از وسط جدا شده است. Caustic بهترین Legend برای این منطقه محسوب می‌شود، چون او می‌تواند تله‌های گازی را در هر دو اتاق تعبیه کند. زمانی که کارتان تمام شد، غار بزرگی در نزدیکی این مکان وجود دارد که درون آن پنج Supply Bin قرار دارد.

Bunker

Apex Legends

Bunker همیشه دارای لوت زیاد نیست – احتمالاً باید در بیرون این مکان وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود را پیدا کنید – اما این مکان به شما اجازه می‌دهد تا بازی‌های بینظیری را در ابتدا آغاز کنید. این مکان یک راهروی طولانی با اتاق‌هایی در دو طرف آن است، پس بازیکنانی که Shotgun و یا SMG دارند، می‌توانند در اینجا به خوبی بدرخشند. Grenade و Thermite پرتاب کنید و در گوشه‌ها صبر کنید تا دشمنان خود را غافلگیر کنید تا در ابتدای بازی بتوانید چند دشمن را به سرعت بکشید.

به نظر شما بهترین نقطه برای فرود در بازی Apex Legends کجا است؟ شما معمولاً در بازی Apex Legends ترجیح می‌دهید تا در چه نقطه‌ای فرود بیایید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
ایکس باکسبازی Apexپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط