راهنمای بازی Anthem | کلاس Interceptor

با سریع‌ترین کلاس بازی Anthem آشنا شوید
Anthem

بازی Anthem عنوان جدید استودیو BioWare و EA است که اخیرا سر و صدای زیادی کرده است. شما در این بازی در نقش یک Freelancer قرار می‌گیرید و باید با استفاده از یک لباس مخصوصی به نام Javelin به سراغ دنیای بزرگ و خطرناک بیرون از قلعه بروید. شما برای این کار باید از بین ۴ نوع Javelin متفاوت یکی را انتخاب کنید، در واقع هر Javelin یک کلاس محسوب می‌شود و بسته به سلیقه و نوع بازی شما یکی را انتخاب می‌کنید. در حالی که شاید در ابتدا انتخاب از بین یکی از این Javelin‌ها برایتان سخت باشد اما کسب مهارت در هر کدام از این کلاس‌ها موضوع اصلی ایست که باید به آن توجه کنید و به دنبال آن باشید. برای آن‌هایی که کلاس Ranger را تجربه کرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند که یک راست به سراغ کلاس Interceptor بروند و از خیر کلاس تانک Colossus و Storm بگذرند، ما در این مطلب سعی کرده‌ایم تا شما را برای آغاز کردن یک سفر پر مخاطره با این کلاس آماده کنیم و هر چیزی که لازم است راجع به کلاس Interceptor بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

کلاس Interceptor کلا در مورد روش حمله و عقب نشینی در جنگ است. همچنین Interceptor سریع‌ترین و آسیب پذیرترین کلاس بازی به دلیل میزان HP و زرهش است. به دلیل این که توانایی‌های Interceptor بر روی مبارزه نفر به نفر و نزدیک تمرکز کرده است، شما باید همیشه به دل دشمنان بزنید اما به دلیل آسیب پذیر بودن این کلاس، بازی وسایل فرار را نیز برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بعد از وارد کردن ضربات خود به دشمن عقب نشینی کنید و نفسی تازه کنید. برای افرادی که می‌خواهند از این Javelin کوچک و چاقو به دست استفاده کنند، راهنمایی‌های زیر ممکن است بدردشان بخورد.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی Anthem | چگونه بهترین Javelin را انتخاب کنیم؟ 

اسلحه‌هایی با قابلیت Reload سریع انتخاب کنید

به دلیل این که ذات کلاس Interceptor از شما طلب می‌کند که نزدیک به دشمن باشید، شما به اسلحه‌هایی نیاز دارید که قابلیت Reload سریعی داشته باشند. درست است که قابلیت‌های این کلاس در مورد مبارزه نفر به نفر است، اما شما به اسلحه نیز نیاز دارید اما دلیل این موضوع جنب و جوش زیاد این کلاس است. شما در جنگ‌ها باید فعال و همیشه در حرکت باشید، جا خالی دهید و بپرید و تمام این‌ها اعمالی‌ست که باعث توقف عمل خشاب گیری می‌شود.

پس بهترین انتخاب شما برای اسلحه‌ها انواعی همانند SMGها، machine pistol یا حتی یک assault rifle با نرخ تیراندازی بالا و قابلیت Reload سریع  در قسمت اسلحه اصلی باشد. برای اسلحه دوم دست شما کمی باز تر است، برای مثال می‌توانید از یک Shotgun استفاده کنید. در حالی که ریلود کردن یک Shotgun می‌تواند زمان بر باشد شما می‌توانید از تمام فشنگ‌های آن در یک مبارزه استفاده کنید و سپس به سراغ اسلحه اصلی بروید و کار دشمنان را تمام کنید. بعد از اتمام مبارزه شما زمان زیادی برای ریلود کردن خواهید داشت.

بعضی اوقات عوض کردن مسیر بهتر از پرواز کردن است

Anthem

کلاس Interceptor می‌تواند در یک چشم بهم زدن پرواز یا توقف کند. این بدین معناست که شما می‌توانید برای تغییر جهت دادن دست از پرواز کردن بکشید و کاراکترتان را به سمت دیگری ببرید و دوباره پرواز کنید، در حالی که کلاس‌های دیگر بسیار کندتر از شما هستند. هر زمان که شما اقدام به پرواز کردن می‌کنید، مقداری از سوخت شما هدر می‌رود اما این مقدار برای Interceptor کمتر از همه است.

در حالی که شاید در نگاه اول این مورد برتری خاصی نسبت به دیگران محسوب نشود، اما در عمل Interceptor را به سریع‌ترین جولینی تبدیل می‌کند که می‌تواند در یک عان جهت خود را عوض کند و مانور بدهد در حالی که بقیه Javelinها مجبوراند به آرامی مسیر خود را تغییر دهند. کسب مهارت در این حرکت Interceptor سخت است، اما برای بهره بردن از این کلاس باید روی این مهارت کار کنید و زمان بگذارید.

بهترین راهِ فرار از موقعیت‌های سخت، Ultimate شماست

Ultimate کلاس Interceptor او را از همه خطرها مصون می‌کند در حالی که میزان دمیجی که به دشمن وارد می‌کند را به بیشترین حدش می‌رساند، این یعنی شما می‌توانید به سمت دشمنان حجوم ببرید –جایی که هیچ کس دیگر جرعت رفتن به آنجا را ندارد، همه آن‌ها را از پای در اورید و در آخر سالم و سلامت عقب نشینی کنید و برای حمله دوباره آماده شوید.

جاخالی دادن و پریدن چیزی کم از پرواز کردن ندارند

در حالی که بیشتر javelinها در بازی Anthem باید روی جت پکشان برای فرار کردن حساب کنند، کلاس Interceptor، به لطف پرش‌های سه گانه و جاخالی دادن‌های مخصوصش، شاید نیازی به این وسیله نداشته باشد. برای مثال در برابر دشمن‌های سپردار، بقیه javelinها باید پرواز کنند تا بتوانند از پشت به آن‌ها حمله کنند در حالی که Interceptor می‌تواند به راحتی او را دور بزند یا با دوبار پرش موفق به انجام این کار شود. پس از این قابلیت‌های کلاس Interceptor به خوبی استفاده کنید و پرواز کردن را برای زمانی که واقعا به آن نیاز دارید نگه دارید.

Abilityهایی انتخاب کنید که اسلحه‌های شما نتوانند آن‌ها را انجام دهند

همانطور که قبلا ذکر کردیم، کلاس Interceptor باید اسلحه‌هایی انتخاب کند که هم سرعت Reload بالایی داشته و هم Short range باشند. پس بهتر است قابلیتی انتخاب کنید که بتوانید از راه دور نیز به دشمن صدمه وارد کنید. قابلیت‌هایی همانند Plasma Star و Searching Glaive که به شما در مبارزه از دور کمک می‌کنند.

لیستی از Abilityهای Interceptor

Anthem

کلاس Interceptor که از بمب Venom استفاده کرده است

در این قسمت ما لیستی از همه قابلیت‌هایی که کلاس Interceptor به ان دسترسی دارد را قرار داده‌ایم

Assault Systems

 • Searching Glaive: یک شمشیر که هدف خود را دنبال می‌کند
 • Venom Bomb : دشمنان را در یک محوطه بزرگ آغشته به اسید می‌کند
 • Cryo Glaive: دشمنان را منجمد می‌کند
 • Cluster Mine: مین‌هایی را پرتاب می‌کند که در اثر نزدیک شدن دشمنان به آن منفجر می‌شوند
 • Spark Dash: رو به جلو حرکت می‌کند و در حالی که ردی از الکتریک به جای می‌گذارد، به دشمنان آسیب می‌رساند

Strike Systems

 • Detonating Strike: به یک دشمن ضربه می‌زند و در صورت مرگش، او منفجر می‌شود و به بقیه آسیب می‌رساند
 • Plasma Star: یک شوریکن که از راه دور قادر به ایجاد خسارت است
 • Wraith Strike: یک کپی از Interceptor ایجاد می‌کند و با هم به دشمنان حمله می‌کنند
 • Tempest Strike: با یک ضربه به دشمنان آسیب بیشتری وارد می‌کند
 • Venom Spray: یک ابر اسیدی ایجاد می‌کند

Support Systems

 • Target Beacon: یک دشمن را مارک می‌کند و به او دمیج می‌رساند
 • Rally Cry: به عنوان یک قابلیت ساپورت، هم تیمی‌های خود را از هر گونه افکتی پاک می‌سازد

Melee ability: Double-Bladed Daggers

قابلیت اصلی این کلاس که از دو خنجر با سرعت زیاد برای رساندن آسیب به دشمنان استفاده می‌کند و Cooldown ندارد

Ultimate Ability: Assassin’s Blades

قابلیت Ultimate این کلاس که هم سرعت و هم دمیج او را بالا می‌برد در حالی که به طور کامل ضد ضربه می‌شود.

برای بازی کردن در نقش Interceptor باید همیشه بالانس بین ضربه زدن به دشمن و فرار از ضربه‌های ان‌ها را ایجاد کنید. با این که کار سختی‌است اما در صورت کسب مهارت در آن می‌تواند به یکی از بهترین کلاس‌های بازی تبدیل شود.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط