دمو گیم پلی E3 بازی Cyberpunk 2077 در PAX West به نمایش درمی آید

بازی Cyberpunk 2077 با گیم پلی مهیج در راه است

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیمینگ بولت، در E3  سال جاری استودیو CD Projekt RED تصمیم گرفت تنها به نمایش سینمایی و هیجان انگیز بازی Cyberpunk 2077 اکتفا کند و خبری از پخش گیم پلی به صورت عمومی نبود. گیم پلی که تنها در پشت درهای بسته به نمایش درآمد و تمامی افراد نمی‌توانستند به صورت عمومی آن را مشاهده کنند.

به تازگی این استودیو لهستانی طی یک ویدئویی تایید کرد که دمو گیم پلی Cyberpunk 2077 در ماه آگوست و در جریان رویداد PAX West به نمایش درمی‌آید. این بدان معناست که باید حداقل دو ماه را منتظر ماند تا سی دی پروجکت رد دموی گیم پلی بازی نقش آفرینی مورد انتظار سال ۲۰۲۰ را به نمایش بگذارد.

اگرچه تا نمایش نسخه دمو گیم پلی Cyberpunk 2077 مدت زمان نسبتا طولانی باقی مانده اما شما می‌توانید با مراجعه به رسانه‌ها، تریلر گیم پلی E3 2019 این بازی را مشاهده کنید. اخیرا استودیو CD Project RED تایید کرد، گیم پلی پخش شده بازی مورد اشاره روی پلتفرم رایانه شخصی اجرا شد.

بازی Cyberpunk 2077 برنامه ریزی شده در ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک نقش‌آفرینی است که توسط سی‌دی پروجکت رد توسعه یافته و به‌وسیلهٔ سی‌دی پروجکت قرار است در آوریل ۲۰۲۰ برای مایکروسافت ویندوز و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. در E3 2019و تریلر منتشر شده در این کنفرانس با حضور کیانو ریوز، هنرپیشه کانادایی انجام شد که توسط ضبط حرکت در نقش شخصیت جانی سیلورهند ایفای نقش می‌کند. در بازی ناحیه نایت سیتی وجود دارد که از ۶ منطقه تشکیل شده‌است و جهان بازی را تشکیل می‌دهد. در این بازی که از زاویه دید اول شخص دنبال می‌شود، بازیکن کنترل یک فرد مزدور با عنوان V را در دست خواهد داشت که می‌تواند با کسب تجربه در سه کلاس مهارت کسب کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط