کارگردان فیلم Spider-Man: Far From Home از دشمن بعدی پیتر می گوید

علاقه جان واتس به حضور Kraven در قسمت بعدی مرد عنکبوتی
فیلم Spider-Man: Far From Home
فیلم Spider-Man: Far From Home

جان واتس (Jon Watts) کارگردان فیلم Spider-Man: Far From Home شخصیت شرور دلخواه خود برای حضور قسمت سوم مردعنکبوتی را معرفی کرد. از زمانی که سم ریمی (Sam Raimi) اولین فیلم مرد عنکبوتی خود را در سال ۲۰۰۲ به نمایش گذاشت، هواداران این شخصیت فانتزی تاکنون شاهد شروران مختلف و نبردهایشان بودند. شخصیت‌هایی چون Sandman ،Venom ،Doc Ock ،Green Goblin و New Goblin همگی جزئی از سه گانه ریمی بودند و همچنین Electro ،Rhino، Lizard و مجددا Green Goblin در دو قسمت ساخته شده از فیلم‌ Amazing Spider-Man به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) حضور داشتند.

در جدیدترین فیلم‌های این شخصیت که با همکاری مارول و سونی ساخته شد، فیلم Spider-Man: Homecoming شخصیت Vulture را در راس منفی داستان قرار داد و در کنار آن شاهد حضور کم‌رنگتری از شخصیت‌های Shocker ،Scorpion و Tinkerer بودیم. اخیرا با اکران فیلم Spider-Man: Far From Home جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در نقش Mysterio خود را بعنوان شرور بعدی نشان داد و علاوه بر او Elementals را مشاهده کردیم که درواقع شخصیت‌های Hydro Man ،Molten Man و Sandman را به دنیای سینمایی مارول معرفی کرد. حالا واتس خبرهای جدیدی مبنی بر شرور اصلی بعدی مرد عنکبوتی می‌دهد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

مطلب مرتبط: نقدهای فیلم Spider-Man: Far From Home

این کارگردان طی مصاحبه خود با وبسایت Uproxx ویلن مورد علاقه خود برای قسمت سوم فرانچایز Spider-Man را معرفی کرد. در حالی که او هنوز درمورد اتفاقات آینده فیلم مطمئن مطمئن نیست، اما نسبت به شخصیت Kraven the Hunter ابراز علاقه کرد و گفت عاشق Kraven است و باید بر روی چگونگی حضور او در فیلم کار شود. از طرفی دیگر، کمپانی سونی مشغول ساخت یک فیلم اختصاصی برای این شخصیت شرور در دنیای سینمایی ویلن‌های مرد عنکبوتی خود است.

حضور Kraven در فیلم Spider-Man 3 قطعی نیست، اما از آنجایی که سونی نیز در حال ساختن فیلم اختصاصی آن است، میتوان روی حضور او در دنیای سینمایی مارول نیز حساب کرد. کمپانی سونی دنیای سینمایی خود را از مارول جدا نگه داشته بود ولی با این حال، اخیرا خبرهایی مبنی بر احتمال کراس اور بین ونوم و مرد عنکبوتی در یک فیلم شنیده شد و حتی کوین فایگی، مدیر مارول استودیوز، امکان این موضوع را رد نکرد و آن را بسته به تصمیم سونی دانست. Kraven the Hunter یکی از قدرتمندترین دشمنان مردعنکبوتی است و تماشای او در قسمت بعدی فرانچایز می‌تواند بسیار هیجان انگیز جلوه کند. نظر شما درمورد تقابل این دو شخصیت در فیلم بعدی Spider-Man چیست؟

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط