در بازی Cyberpunk 2077 تنها در زمان مرگ با صفحه Game Over روبه‌رو خواهید شد

صفحه مرگی متفاوت در Cyberpunk 2077

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از ign، تاکنون چند بار پیش‌آمده است که در اجرای بازی‌های مختلف با صفحه غم‌انگیز “Game Over”   روبه‌رو شوید؟ مطمعنا هرباری که به دلایل متعددی نتوانستید آنطور که سازند بازی توقع داشته است، بازی را پیش ببرید با این صفحه روبه‌رو شده‌اید. اما در بازی  Cyberpunk 2077 دیگر شاهد صفحه Game Over به‌صورت دائمی نیستید به‌گونه‌ای که تنها زمانی با این صفحه روبه‌رو خواهید شد که در بازی بمیرید. حتی تصور اینکه بازیی را اجرا کنید که با صفحه Game Over  روبه‌رو نشوید و همچنان به ادامه بازی بدون بارگذاری مجدد از محل ذخیره قبلی آن ادامه دهید و تنها در زمان مرگ با این صفحه روبه‌رو شوید واقعا لذت‌بخش است.

طراح کوئست‌های بازی Cyberpunk 2077 در مصاحبه‌ای که با وب سایت آلمانی گیم‌استار داشته است می‌گوید: “همیشه از خودم می‌پرسیدم احمقانه‌ترین کاری که یک بازیکن می‌تواند انجام دهد دقیقا چیست؟”

بنابراین تیم طراح و تولیدکننده بازی Cyberpunk 2077 با تمرکز بر این رویکرد که احمقانه‌ترین کاری که یک بازیکن می‌تواند در بازی انجام دهد  چیست، این بازی را به‌گونه‌ای طراحی کردند که بازیکن هر رفتار غیرمنتظره‌ای که بخواهد را داشته باشد و لذت‌بخش‌تر از همه اینکه بابت هیچ‌یک از رفتارهای غیرمنتظره‌ای که از خود نشان می‌دهد با صفحه Game Over روبه‌رو نشود و تنها در زمان مرگ شاهد این صفحه باشد.

برای مثال اگر در یکی از مراحل بازی نتوانستید تصمیم بگیرید که دقیقا باید چه کاری انجام دهید و بلافاصله از خود رفتاری غیرمنتظره نشان دادید، شکست نخواهید خورد و با صفحه Game Over روبه‌رو نخواهید شد.

خبر خوب این است که جدیدترین اثر سازندگان سری بازی‌های ویچر در مراسم E3 معرفی خواهند شد و علاوه‌بر این نیز استودیوی CD Project Red نیز قرار است مهم‌ترین نمایش خود را در این مراسم مطرح کند. البته این استودیو بازی دیگری نیز به نام سایبر بانک ۲۰۷۷   را در کنار بازی مذکور تا سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد کرد.

متاسفانه هنوز هیچ خبری از تاریخ دقیق انتشار بازی سایبر بانک ۲۰۷۷ در سال ۲۰۲۱ در دست نیست اما این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبارمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط