در آینده قسمت‌های جدیدی از بازی توم ریدر عرضه خواهد شد

توم ریدرهای بیشتری در راه است
توم ریدر

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، تاکنون بازی‌های زیادی ریبوت شده‌اند و یا به معنای ساده‌تر بازنگری شده‌اند که یکی از بارزترین آن‌ها بازی محبوب و چالش‌برانگیز God of the war بود. سری بازی‌های توم ریدر نیز مانند برخی از بازی‌هایی که تاکنون ریبوت شده‌اند، در نسل هفتم ویدیو گیم ریبوت شدند و موجب متولد‌شدن نسخه جدید بازی Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ شدند. انتشار بازی Shadow of the Tomb Raider نیز در سال گذشته تولید سری بازی‌های Tomb Raider را به پایان خود رسانید.

اما حالا که مدتی از عرضه بازی Shadow of the Tomb Raider و انتشار آخرین بسته الحاقی آن می‌گذرد یکی از تهیه‌کنندگان این بازی که جاناتان داهان نام دارد در جریال آخرین اخبار این بازی با وبلاگ US Gamer مصاحبه کرده است. آقای داهان در مصاحبه‌ای که با وبلاگ US Gamer داشته است هیچ اطلاعاتی در زمینه آینده این سری از بازی‌های Tomb Raider نمی‌دهد اما از صحبت‌های غیرمستقیمی که درباره این بازی دارد می‌توان نگرش مثبت آن را به طراحی و تولید قسمت‌های جدیدی از بازی Tomb Raider مشاهده کرد.

در ادامه به بخش کوتاهی از صحبت‌های جاناتان داهان، یکی از تهیه‌کنندگان بازی Tomb Raider با وبلاگUS Gamer اشاره خواهیم کرد:

در حال حاضر نمی‌توانم اطلاعات زیادی در زمینه طراحی و تولید قسمت‌های جدید بازی Tomb Raiderبدهم اما اگر در آینده معرفی و انتشار قسمت‌های جدیدی از این بازی را شاهد نباشیم بسیار متعجب خواهم شد.

می‌توان گفت که چراغ سبز طراحی و تولید قسمت‌های جدید بازی Tomb Raider برای طراحان و تولیدکنندگان این بازی روشن شده است چراکه هر سه قسمت این بازی از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده است و توانسته در میان مردم به یک بازی محبوب و چالش‌برانگیز که همه گیمرها به آن علاقه‌مند باشند تبدیل شود.

باوجود اینکه هنوز در زمینه ادامه یافتن و یا نیافتن قسمت‌های بعدی سری بازی‌های  Tomb Raider چیزی مشخص نیست و دقیقا مشخص نیست که اگر این سری از بازی‌ها ادامه پیدا کنند دقیقا در چه زمانی معرفی و رونمایی خواهند شد اما امیدواریم که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد قسمت‌های جدیدی از سری بازی‌های محبوب و پرطرفدارد  Tomb Raider باشیم.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط