درباره ما

تیم تحریریه پی اس آرنا
وب‌سایت پی اس ارنا، که با نام «ایستگاه بازی» نیز شناخته می‌شود، چندسالی است که در زمینه بازی‌های ویدیویی و سرگرمی‌های الکترونیک فعالیت می‌کند؛ وب‌سایتی که با درنظر گرفتن ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مجموعه گیم‌نت ایستگاه بازی در شهر یزد، توجه ویژه‌ای به ورزش‌های الکترونیک دارد. اما در سال ۱۳۹۸و با ورود به عصر جدیدی از سرگرمی‌های دیجیتال، پی‌اس‌ارنا چه برنامه‌ای برای عملکرد محتوایی/تبلیغاتی خود دارد؟
بخش اول تغییرات؛ ری‌برند
سال ۱۳۹۸، سال تغییر در پی‌اس‌ارنا خواهد بود. از هویت بصری، تا نشان اصلی (لوگو) و تم‌های جدیدی که برای قسمت بصری/هنری این برند درنظر گرفته‌شده‌اند، همه و همه در خدمت یک «تغییر بزرگ» خواهند بود. فاز ابتدایی این تغییر، با رونمایی از یک لوگوی جدید، تغییرات ظاهری و دیگر موارد بصری همراه می‌شود.
بخش دوم؛ تغییرات محتوایی
فعالیت در حوزه رسانه، آن هم در سال۲۰۱۹میلادی، یعنی تمرکز ویژه روی «یکنواخت نبودن» و تنوع بالا. در سال جاری، پی‌اس‌ارنا توجه حتی بیشتری بر موضوع ورزش‌های الکترونیک خواهد داشت؛ توجه بالایی که در محتوای متنی، محتوای آموزشی، محتوای ویدیویی و تمامی بخش‌های محتوایی این پایگاه خبری/تحلیلی قابل لمس خواهد بود.
محتوای آموزشی
یکی از بخش‌های موردعلاقه کاربران در وب‌سایت پی‌اس‌ارنا، بخش محتوای آموزشی است؛ محتوایی که در آن سعی می‌شود با توجه به عرضه بازی‌ها یا سخت‌افزار جدید، آموزش مرتبط با آن در اختیار کاربر قرار بگیرد تا مخاطبان جدید یک محصول تازه، بتوانند شیوه کار/بازی با آن را به خوبی درک کنند. این قسمت، که با رعایت ریزترین جزئیات موردنیاز برای کاربران تهیه و تولید می‌شود، با تمرکز بیشتری روی موضوع ورزش‌های الکترونیک / سخت‌افزارهای گیمینگ در سال ۱۳۹۸باز خواهد گشت.
به علاوه، با توجه به برنامه‌های موجود، ایستگاه بازی سعی دارد تا این نوع از محتوای موردعلاقه کاربران را تا حد ممکن در قالب ویدیویی در اختیار آن‌ها قرار بدهد. امید است تا با انجام این فرمت جدید، مخاطبان بیشتری با محتوای آموزشی و کاربرد آن آشنا شوند.
محتوای ویدیویی
سال ۱۳۹۷، سال آغاز ساخت محتوای ویدیویی در ایستگاه بازی بود. از مصاحبه، تا گزارش رویدادهای مختلف و قسمت‌های «لتس پلی»، سعی داشتیم تا کمبود این بخش را برطرف کنیم. در سال جاری، پی‌اس‌ارنا پرقدرت‌تر از همیشه در بخش تولیدات ویدیویی برنامه خود را ادامه می‌دهد.
لازم به ذکر است که با توجه به همکاری PsArena و پلتفرم پخش ویدیوی نماشا، ویدیوهای ایستگاه بازی، پربیننده‌ترین ویدیوها بین رسانه‌های مختلف بازی در سطح ایران است.
علاوه بر تولیدات ویدیویی، پی‌اس‌ارنا برنامه ویژه‌ای برای تولید ویدیوهای اختصاصی در شبکه‌های اجتماعی دارد. با توجه به عرضه قابلیتIGTV و پتانسیل موجود در آن، در کنار ویژگی استوری، پی‌اس‌ارنا قصد دارد تمرکز ویژه‌ای بر محتوای تولیدی این قسمت داشته باشد.
مدیر مسئول، صاحب امتیاز و سردبیر سایت:
محمدرضا مصطفوی راد
:Editor in Cheif
Mohammad Reza Mostafavi Rad
مدیر مجموعه و صاحب امتیاز باشگاه:
نوید نایینی
:PlayStation Manager
Navid Naeini
مدیر فنی:
محمدحجت قاسمی
:Technical Manager
Mohammad Hojat Ghasemi
دبیر ارشد تحریریه:
محمدجواد محسنى
:Senior Editor
Mohammad Javad Mohseni
دبیر محتوای بصری:
لیلا امینی
:Visual content editor
Leila Amini
شورای دبیران تحریریه:
سجاد سعیدی
:Editors
Sajad Saeidi
تحریریه:
شهریار نادرمحمد
مهدی اسدی
نیما احمدی
سید فاضل موحدی
حمیدرضا دره شیری
رضا آوار
:Staff
Shahriar Nadermohammad
Mahdi Asadi
Nima Ahmadi
Hamid Reza Dareshiri
Reza Avar