جدول Box Office هفته و صدرنشینی فیلم Spider-Man: Far from Home

تلاش جدیدترین فیلم مارول برای رسیدن به فروش میلیاردی

جدول Box Office این هفته با صدرنشینی و فروش قدرتمند فیلم Spider-Man: Far from Home و اکران موفق فیلم مستقل Midsommar از کمپانی A24 همراه بود.

Spider-Man: Far from Home

پیتر پارکر در کنار میستیریو

فیلم Spider-Man: Far from Home از کمپانی سونی و مارول، با عملکرد خوب خود توانست تا اولین آخر هفته فروش، ۹۳٫۶ میلیون دلار را بصورت داخلی بدست آورد و این رقم را طی شش روز اکران، به مجموعا ۱۸۵ میلیون دلار برساند. این فیلم همچنین توانست بین هواداران اشتیاق فراوانی را بوجود آورد و نمره ۸٫۱ را از سایت IMDB بدست آورد. Far from Home در عرصه بین المللی، طی هفته گذشته ۲۴۴ میلیون دلار را بدست آورد و مجموع این فروش را به ۳۹۵ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را به ۵۸۰ میلیون دلار رساند.

انیمیشن Toy Story بعنوان جدیدترین ساخته استودیو پیکسار، در سومین هفته فروش خود با افت ۳۵ درصدی و کسب ۳۴٫۴ میلیون دلار، به جایگاه دوم جدول Box Office تنزل کرد و مجموع فروش خانگی خود را به ۳۰۶٫۶ میلیون دلار رساند. این در حالی است که داستان اسباب بازی جدید موفق شد فروش بین المللی ۴۳ میلیون دلاری را از آن خود کند و هم اکنون مجموع میزان این فروش ۳۴۳٫۴ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی آن ۶۵۰ میلیون دلار است.

فیلم Yesterday ساخته کمپانی Universal، در دومین هفته فروش خود با افت ۳۷ درصدی و کسب ۱۰٫۷۵ میلیون دلار، در جایگاه سوم جدول Box Office قرار گرفت و مجموع فروش خانگی خود را به ۳۶٫۸ میلیون دلار رساند. در عرصه بین المللی، فیلم Yesterday در هفت مکان جدید اکران شد و این هفته ۸ میلیون دلار را از ۳۵ بازار خارجی کسب کرد. مجموع میزان فروش بین المللی و جهانی این فیلم، هم اکنون به ترتیب به ۲۰ و ۵۷ میلیون دلار رسیده است.

Yesterday

فیلم Yesterday

در ادامه فیلم Annabelle Comes Home ساخته کمپانی Warner Bros در هفته دوم فروش خود با ۵۲ درصد افت و کسب ۹٫۷۵ میلیون دلار، به جایگاه چهارم جدول Box Office تنزل کرد و مجموع فروش خانگی خود را به ۵۰ میلیون دلار رساند. همچنین با کسب ۲۰ میلیون دلار از بازار خارجی، قسمت سوم آنابل فروش بین المللی را به ۸۵ میلیون دلار و فروش جهانی خود را به ۱۳۵ میلیون دلار رساند.

در نهایت فیلم Aladdin از کمپانی دیزنی با کسب ۷٫۶ میلیون دلار در هفته هفتم فروش خود، مجموع فروش خانگی را به ۳۲۰ میلیون دلار رساند و در جایگاه پنجم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم همچنین با کسب ۱۶٫۲ میلیون دلار در عرصه بین المللی، مجموع این فروش را به ۶۰۰ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را به ۹۲۱ میلیون دلار رساند.

جدول هفتگی Box Office از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ تیر (۵ الی ۷ جولای):

Box Office

 

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط