تیم Forward Gaming برنده مسابقات ورزش های الکترونیک Qi Invitational شد

مسابقات Qi Invitational Americas تیم‌های رده بالایی از آمریکای شمالی و جنوبی را دور هم جمع می‌کنند تا همه آن‌ها به رقابت بر سر 10 جایزه 10 هزار دلاری بپردازند.
ورزش های الکترونیک

مسابقات مسابقات ورزش های الکترونیک Qi Invitational Americas از آن دسته از تورنمنت‌هایی است که دارای امتیاز DPS برای راه پیداکردن تیم‌ها به مرحله گروهی مسابقات بین‌المللی نیست اما از آن‌جایی که تیم‌ها در این تورنمنت‌ها به مسابقه با یکدیگر می‌پردازند و توانایی‌های خود را به چالش می‌کشند به این نوع تورنمنت‌ها علاقه زیادی دارند.

مسابقات Qi Invitational Americas تیم‌های رده بالایی از آمریکای شمالی و جنوبی را دور هم جمع می‌کنند تا همه آن‌ها به رقابت بر سر ۱۰ جایزه ۱۰ هزار دلاری بپردازند و توانایی‌ها خود را در این مسابقات به چالش بکشند.

این مسابقات از تاریخ ۱۷ فروردین در دو مرحله گروهی و اصلی آغاز شدند و پس از چهار روز که به صورت کاملا نفس‌گیر ادامه داشتند در تاریخ ۲۰ فروردین به پایان رسیدند که تیم Forward Gaming در این مسابقات توانست به جایگاه نخست دست پیدا کند و جایزه ۷ هزار دلاری را از آن خود کند.

البته باید اشاره کنیم که قبل از اینکه این مسابقات آغاز شوند از تیم‌های  compLexity Gaming و J.Storm برای شرکت در مرحله اصلی و از تیم‌های  Forward Gaming ،TEAM TEAM ،GAAAA و Infamous برای شرکت در مرحله گروهی دعوت شده بود. از میان این تیم‌ها تنها دو تیم  TEAM TEAM  و  Forward Gamingبه دلیل اینکه توانستند دو جایگاه اول را کسب کردند به مرحله بعد راه یافتند. سایر تیم‌ها نیز شامل: J.Storm، compLexity Gaming، GAAAA و Infamous به‌ترتیب توانستند رتبه‌های سوم تا ششم را کسب کنند از این‌رو نه جایزه‌ای دریافت کردند و نه توانستند به مرحله بعدی راه پیدا کنند.

تیم‌های برنده و جوایز اهداشده در این مسابقه به شرح زیر می‌باشند:

  1. Forward Gaming، کسب رتبه اول و جایزه ۷۰۰۰ دلاری
  2. TEAM TEAM، کسب رتبه دوم و جایزه ۳۰۰۰ دلاری
  3. Storm، کسب رتبه سوم
  4. compLexity Gaming، کسب رتبه چهارم
  5. GAAAA، کسب رتبه پنجم
  6. Infamous، کسب رتبه ششم

منبع

 

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط