تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی Esl One Cologne 2019 مشخص شدند.

با رسیدن به پنجمین روز مسابقات Esl One Cologne 2019، چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.تیم‌های راه یافته به این مرحله از مسابقات Esl One...

با رسیدن به پنجمین روز مسابقات Esl One Cologne 2019، چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.تیم‌های راه یافته به این مرحله از مسابقات Esl One به شرح زیر می‌باشند.

دو تیم Liquid و Astralis موفق شدند تا طی سه بازی‌ صورت گرفته بدون باخت، از Upper bracket به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. همچنین دو تیم Navi و Vitality پس از باخت در مراحل مقدماتی و سقوط به Lower bracket، موفق شدند تا با پشت سرگذاشتن حریفان خود از این براکت‌ها بالا بیایند و به جمع تیم‌های نیمه نهایی این مسابقات راه یابند.

Player Roster تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی به شرح زیر می‌باشد:

Team Astralis: device, Magisk, gla1ve, dupreeh, Xyp9x

Team Liquid: nitro, NAF, EliGE, Stewie2K, Twistzz

Team NaVi: Zeus, flamie, s1mple, electronic, boombl4

Team Vitality: apEX, NBK, RpK, ALEX, ZyWOo

این دوره از مسابقات Esl One از دوم جولای آغاز شده و برای برگزاری در پنج روز تا هفتم جولای برنامه ریزی شده است. محل برگزاری مسابقات شهر Cologne کشور آلمان می‌باشد و جوایز در نظر گرفته شده برای این دوره از مسابقات مبلغ ۳۰۰ هزار دلار است. که برای تیم اول ۱۲۵ هزار دلار و برای تیم دوم ۵۰ هزار دلار درنظر گرفته شده است.

هم اکنون پنجمین روز مسابقات آغاز شده و در ابتدا دو تیم Astralis و Vitality به مصاف هم می‌روند. پس از آن برای مشخص شدن دومین تیم صعود کننده به فینال مسابقات، دو تیم Navi و Liquid به رقابت خواهند پرداخت.

برای مشاهده بازی‌های پنجمین روز مسابقات به صورت زنده اینجا را کلیک نمایید. نظر شما درباره این دوره از مسابقات Esl One چیست!؟

 

دسته بندی
Esportاخبار مسابقاتکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط