تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Captain Marvel منتشر شد

بالاتر، جلوتر، سریعتر و بیشتر!

به تازگی تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Captain Marvel منتشر شد که تعداد صحنات بیشتری از جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول را به نمایش گذاشت.

استودیو سازنده، قرارر است در سال ۲۰۱۹ سه فیلم کمیک بوکی خود را منتشر کند که اولین آنها، با معرفی بری لارسون (Brie Larson) در قالب شخصیت جدید این دنیای سینمایی یعنی Captain Marvel، آغاز می‌شود. این قهرمان فانتزی کمیک‌ها، اولین بار در سکانس پس از تیتراژ فیلم Avengers: Infinity War، جایی که نیک فیوری با بازی سموئل ال.جکسون (Samuel L. Jackson) پس از فهمیدن حادثه بزرگ بشکن Thanos، به او پیغامی را فرستاد، حضور خود را تایید کرد. به هر حال این فیلم قرار است، بعنوان یک پیش در آمد برای شخصیت ذکر شده ظاهر شود و دهه ۹۰ میلادی را با نشان دادن چگونگی قهرمان شدن شخصیت کارول دنورز و همچنین توجیه وسیله ارتباطی بین او و فیوری، بازسازی کند.

از سال گذشته، کمپانی Marvel Studios، تبلیغات خود را برای این فیلم آغاز کرد تا در ماه مارس، شاهد اکران آن باشیم. فیلم Captain Marvel اولین فیلم از دنیای سینمایی مارول با محوریت شخصیت اصلی مونث نیست، اما عمده تمرکز آن بر یک شخصیت ابرقهرمان و مونث بوده و همچنین با معرفی آنا بودن (Anna Boden) و رایان فلک (Ryan Fleck)، اولین کارگردان زن مارول نیز مشخص شد. تابحال دو تریلر اصلی از فیلم منتشر شده و Marvel Studios انتشار تیزرهای تبلیغاتی آن را نیز شروع کرده است. حال یک نمایش تازه حین مسابقه Super Bowl از فیلم به مخاطبان ارائه شد.

این تیزر ۳۰ ثانیه ای از Captain Marvel همانند دیگر تریلرهای فیلم، بر نمایش قدرت‌های درونی شخصیت اصلی آن را تمرکز می‌کند و لحظه‌های هیجان انگیزی از زندگی کارول دنورز و همچنین زندگی ابرقهرمانانه او را به رخ می‌کشد. در ادامه می‌توانید به تماشای این تیزر تبلیغاتی پرداخته و توضیحات آن را مطالعه کنید:

در این ویدیو شاهد آن هستیم که کارول دنورز در محوطه پایگاه هوایی به همراه ماریا رمبیو (Maria Rambeau) با بازی لاشانا لینچ (Lashana Lynch) در حال قدم زدن است و سپس جمله بخصوص بالاتر، جلوتر، سریعتر و بیشتر را به زبان می آورد. این جمله بصورت آهسته تر نیز حین تیزر پخش شده و هر بار یکی از سکانس‌های هیجان انگیز فیلم نشان داده می‌شود. در نهایت مبارزه او در فضا به چشم می‌خورد که به نوع خود یک صحنه حماسی است. همچنین باری دیگر جود لاو (Jude Law) را مشاهده می‌کنیم که شخصیت اصلی آن در فیلم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بر اساس گمان‌ها، ممکن است او نقش مثبت Mar-Vell و یا نقش شرور Yon-Rogg را ایفا کند، اما در هر صورت، استودیو این موضوع را تا اکران فیلم بصورت مخفی نگه خواهد داشت. تقریبا دو ماه دیگر تا اکران این فیلم باقی مانده و هواداران دیگر باید منتظر تیزرهای جدیدتر و بیشتری از فیلم باشند.

فیلم Captain Marvel علاوه بر ایفای نقش درخشان بری لارسون و سموئل ال.جکسون، بازیگران دیگری چون کلارک گرگ (Clark Gregg) در نقش Phil Coulson و همچنین بازیگرانی از فیلم Guardians of the Galaxy چون لی پیس (Lee Pace) در نقش Ronan the Accuser و دیمون هانسو (Djimon Hounsou) در نقش Korath را نیز شامل خواهد شد. علاوه بر این لیست، بن مندلسون (Ben Mendelsohn) بعنوان Talos و رهبر اسکرال‌ها حضور خود را به نمایش خواهد گذاشت.

 

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط